اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

برگزاری نماز عبادی سیاسی جمعه بخش رستاق در روستای همت آباد

شناسه خبر : 92288 | تاریخ انتشار : : 07 تیر 1399 - 9:01 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ آئین عبادی سیاسی و وحدت بخش نماز جمعه بخش رستاق در میعادگاه نماز‌ جمعه همت آباد رستاق به امامت حجه‌الاسلام دلاوری برگزار شد. امام جمعه رستاق با اشاره به ایام دهه کرامت و لزوم کمک رسانی به تمام انسان‌ها اعم از مسلمان و غیر مسلمان؛ بیان کرد: هفته دوم تیرماه یادآور […]

به گزارش اشکذر خبر؛ آئین عبادی سیاسی و وحدت بخش نماز جمعه بخش رستاق در میعادگاه نماز‌ جمعه همت آباد رستاق به امامت حجه‌الاسلام دلاوری برگزار شد.

امام جمعه رستاق با اشاره به ایام دهه کرامت و لزوم کمک رسانی به تمام انسان‌ها اعم از مسلمان و غیر مسلمان؛ بیان کرد: هفته دوم تیرماه یادآور جنایات مستقیم و غیر مستقیم آمریکا در ایران است و امروز هم آژانس هسته ای به فرمان آمریکا علیه ایران اسلامی قطعنامه صادر می کند.

وی در ادامه اظهار داشت: برجام آئینه عبرتی برای آیندگان شد و به ما نشان داد که دل بستن به مستکبرین و کفار کار خطایی است که قرآن کریم هم به ما گوشزد نموده است و همچنین برجام، تجربه‌ای شد تا اتکا به درون و نیروی خودمان داشته باشیم.

دلاوری با اشاره به تعطیلی حج گفت: تعطیلی حج از سوی دولت عربستان صورت گرفته است و زائران خانه خدا باید در این فرصت به دست آمده یکساله سعی کنند تا در رابطه با مساله حج معرفت لازم را کسب کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/FGy7V

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124