• کد خبر: 92288
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: شنبه 7 تیر 1399 - 09:01
  امام جمعه بخش رستاق: برجام آئینه عبرتی برای آیندگان شد و به ما نشان داد که دل بستن به مستکبرین و کفار کار خطایی است که قرآن کریم هم به ما گوشزد نموده است و همچنین برجام، تجربه‌ای شد تا اتکا به درون و نیروی خودمان داشته باشیم.

  به گزارش اشکذر خبر؛ آئین عبادی سیاسی و وحدت بخش نماز جمعه بخش رستاق در میعادگاه نماز‌ جمعه همت آباد رستاق به امامت حجه‌الاسلام دلاوری برگزار شد.

  امام جمعه رستاق با اشاره به ایام دهه کرامت و لزوم کمک رسانی به تمام انسان‌ها اعم از مسلمان و غیر مسلمان؛ بیان کرد: هفته دوم تیرماه یادآور جنایات مستقیم و غیر مستقیم آمریکا در ایران است و امروز هم آژانس هسته ای به فرمان آمریکا علیه ایران اسلامی قطعنامه صادر می کند.

  وی در ادامه اظهار داشت: برجام آئینه عبرتی برای آیندگان شد و به ما نشان داد که دل بستن به مستکبرین و کفار کار خطایی است که قرآن کریم هم به ما گوشزد نموده است و همچنین برجام، تجربه‌ای شد تا اتکا به درون و نیروی خودمان داشته باشیم.

  دلاوری با اشاره به تعطیلی حج گفت: تعطیلی حج از سوی دولت عربستان صورت گرفته است و زائران خانه خدا باید در این فرصت به دست آمده یکساله سعی کنند تا در رابطه با مساله حج معرفت لازم را کسب کنند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/FGy7V

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *