• کد خبر: 92302
   منتشر کننده: علی جعفری
    تاریخ انتشار: شنبه 7 تیر 1399 - 09:30
  امام جمعه بخش خضرآباد با اشاره به سالروز سومین شهید محراب: منافقان کور دل که چشم دیدن انقلاب اسلامی رانداشتند؛ دست به ترور چهره‌های اصلی و عوامل اجرایی انقلاب زدند و به خیال خام خود قصد داشتند که این انقلاب را از بین ببرند.

  به گزارش اشکذر خبر؛ نماز جمعه بخش خضرآباد با حضور نمازگزاران جمعه در مسجد امام زاده سید کافی (ع) به امامت حجه‌الاسلام غالبی برگزار شد.

  امام جمعه خضرآباد در خطبه‌های نماز جمعه با گرامیداشت سالروز شهادت شهید آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران او و هفته قوه قضاییه گفت: شهید بهشتی از چهره‌های برجسته انقلاب اسلامی بود که همواره همراه و در کنار امام خمینی (ره) و در خط ولایت و رهبری بود؛ که در راستای پیروزی انقلاب اسلامی زحمات فراوانی کشید.

  غالبی در ادامه با گرامی‌داشت سالروز شهادت آیت الله صدوقی؛ بیان داشت: منافقان کوردل که چشم دیدن انقلاب اسلامی رانداشتند؛ دست به ترور چهره‌های اصلی و عوامل اجرایی انقلاب زدند و به خیال خام خود قصد داشتند که این انقلاب را از بین ببرند و اکنون میبینیم که انقلاب اسلامی با گذشت ۴۱سال از پیروزی آن مقتدرانه تر از قبل به رشد و بالندگی خود ادامه می‌دهد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AnJ5O

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *