اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

برگزاری نماز جمعه بخش خضرآباد در مسجد امام زاده سید کافی

شناسه خبر : 92302 | تاریخ انتشار : : 07 تیر 1399 - 9:30 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ نماز جمعه بخش خضرآباد با حضور نمازگزاران جمعه در مسجد امام زاده سید کافی (ع) به امامت حجه‌الاسلام غالبی برگزار شد. امام جمعه خضرآباد در خطبه‌های نماز جمعه با گرامیداشت سالروز شهادت شهید آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران او و هفته قوه قضاییه گفت: شهید بهشتی از چهره‌های […]

به گزارش اشکذر خبر؛ نماز جمعه بخش خضرآباد با حضور نمازگزاران جمعه در مسجد امام زاده سید کافی (ع) به امامت حجه‌الاسلام غالبی برگزار شد.

امام جمعه خضرآباد در خطبه‌های نماز جمعه با گرامیداشت سالروز شهادت شهید آیت الله بهشتی و ۷۲ تن از یاران او و هفته قوه قضاییه گفت: شهید بهشتی از چهره‌های برجسته انقلاب اسلامی بود که همواره همراه و در کنار امام خمینی (ره) و در خط ولایت و رهبری بود؛ که در راستای پیروزی انقلاب اسلامی زحمات فراوانی کشید.

غالبی در ادامه با گرامی‌داشت سالروز شهادت آیت الله صدوقی؛ بیان داشت: منافقان کوردل که چشم دیدن انقلاب اسلامی رانداشتند؛ دست به ترور چهره‌های اصلی و عوامل اجرایی انقلاب زدند و به خیال خام خود قصد داشتند که این انقلاب را از بین ببرند و اکنون میبینیم که انقلاب اسلامی با گذشت ۴۱سال از پیروزی آن مقتدرانه تر از قبل به رشد و بالندگی خود ادامه می‌دهد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AnJ5O

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124