امام جمعه بخش خضرآباد گفت: فرزندان باید قدر پدر و مادران خود بدانند و از آنها به نحو شایسته تکریم و احترام کنند.

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه در مسجد امام زاده سیدکافی روستای کافی آباد با تبریک سالروز ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر گفت: فرزندان باید قدر پدر و مادران خود بدانند و از آنها به نحو شایسته تکریم و احترام کنند.
حجت الاسلام غالبی به ۱۹ بهمن سال ۵۷ و بیعت نیروهای هوا نیروز ارتش جمهوری اسلامی با امام راحل اشاره کرد و گفت: این اقدام شتاب انقلاب را به همراه داشت و به دنبال آن، گروه‌های دیگری به انقلاب پیوستند و در نهایت ۲۲ بهمن انقلاب اسلامی به پیروزی رسید.
امام جمعه بخش خضرآباد به مناسبت هفده بهمن سالروز ارتحال بانوی قهرمان کربلا حضرت زینب کبری (س) اشاره کرد و گفت:این بانوی شجاع، برای ماندگاری مکتب سیدالشهدا نقش آفرینی کرد و در واقع بذر انقلاب را پاشید، خفته ها را بیدار کرد و این امر سبب شد تا حضرت زینب کبری(س)در تاریخ بدرخشد و نشان داد که زن می‌تواند در بطن تاریخ باشد.

همچنین به همت گروه شهید آوینی پایگاه مقاومت بسیج شهید صدوقی کذاب کمک های نمازگزاران جمعه این هفته برای زلزله‌زدگان خوی جمع آوری شد.
نمازگزاران جمعه این هفته کذاب با مشارکت خود در کمک رسانی به زلزله‌زدگان مبلغ پنجاه میلیون ریال به زلزله‌زدگان خوی کمک کردند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1QjOR