اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
با حضور فرماندار شهرستان اشکذر انجام شد:

برگزاری میز خدمت در مسجد جامع فیروزآباد

شناسه خبر : 96664 | تاریخ انتشار : : 17 بهمن 1399 - 23:45 | ارسال توسط :

همزمان با دهه فجر انقلاب اسلامی با حضور فرماندار، معاونان فرمانداری و جمعی از مسئولان و مدیران ادارات شهرستان اشکذر میز خدمت در مسجد جامع فیروزآباد برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ همزمان با فرارسیدن ایام دهه فجر انقلاب شکوهمند اسلامی با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار، معاونان فرمانداری و جمعی از مسئولان و مدیران ادارات این شهرستان میز خدمت در مسجد جامع شرب فیروزآباد برگزار شد.

فرماندار شهرستان اشکذر هدف از برگزاری این نوع از میز خدمت را افزایش کارآمدی نظام اداری، دیدار چهره به چهره مسئولان با مردم و پاسخگویی مناسب به آنها، مرتفع نمودن بموقع مشکلات و حتی تغییر در پروسه مدیریت فعالیت‌ها و افزایش رضایتمندی مردم دانست و خاطرنشان کرد: مسئولان شهرستان اشکذر و مدیران دستگاه‌های اجرایی نیز موظف‌اند در چارچوب قوانین و مقررات اداری درخواست‌های مردمی و مشکلات احصا شده را رتق و فتق نمایند.

هادی‌نسب به مشکلات احصا شده درخصوص فیروزآباد اشاره کرد و افزود: میدان ورودی فیروزآباد، ادامه خیابان شهید کلانتری، ساماندهی گلزار شهدا، روشنایی خیابان‌های آیت‌الله فیروزآبادی و میرباقری، سالن ورزشی، اراضی مستثنیات فیروزآباد، مرکز درمانی شبانه‌روزی خصوصی و تشدید پایش‌ها در راستای افزایش امنیت از جمله مسائل مطرح شده در این دیدار و ملاقات مردمی بود که مسئولان مربوطه متعهد شدند در راستای حل و فصل این مسائل بصورت ویژه اهتمام ورزند.

وی در پایان به اتفاقات خوب رخ داده در شهرستان اشکذر در حوزه‌های مختلف بهداشت و درمان، گازرسانی، آب شرب، مخابرات، آموزش و پرورش و غیره را خاطر نشان کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/4j8WD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec