اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

مسابقه نقاشی رضوی در اشکذر برگزار می شود

شناسه خبر : 23704 | تاریخ انتشار : : 19 تیر 1392 - 7:36 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز؛ بهرام عبدالحسینی  در افتتاحیه هفته فرهنگ رضوی استان یزد در منزلگاه امام رضا(ع) در مسجد بیرون ابرکوه اظهار داشت: بعد از گذشت 10 سال از برگزاری جشنواره خوشنویسی رضوی و برای آن که بتوان برنامه‌های رضوی را به صورت همگانی و با حضور اقشار مختلف برگزار کرد، برنامه ریزی‌های لازم صورت […]

به گزارش اشکذر نیوز؛ بهرام عبدالحسینی  در افتتاحیه هفته فرهنگ رضوی استان یزد در منزلگاه امام رضا(ع) در مسجد بیرون ابرکوه اظهار داشت: بعد از گذشت 10 سال از برگزاری جشنواره خوشنویسی رضوی و برای آن که بتوان برنامه‌های رضوی را به صورت همگانی و با حضور اقشار مختلف برگزار کرد، برنامه ریزی‌های لازم صورت گرفت و نتیجه آن برگزاری هفته فرهنگ رضوی برای نخستین بار در تمامی شهرستان‌های استان یزد است.

وی افزود: امیدواریم بتوانیم روز ورود امام رضا(ع) به شهرستان به ابرکوه را به عنوان شروع هفته فرهنگ رضوی قرار دهیم و برنامه‌های منسجمی در این زمینه پایه ریزی شود.

عبدالحسینی با اشاره به اینکه  در دیگر شهرستان‌ها نیز شاهد برنامه‌های متنوع فرهنگی خواهیم بود، گفت: شهرستان میبد در این هفته با برگزاری نمایشگاه عکس رضوی میزبان علاقمندان امام رضا(ع) است.

وی افزود: کارگاه خوشنویسی زنده با موضوع امام رضا(ع) نیز در شهرستان خاتم برگزار و برنامه چاووشی خوانی نیز در شهرستان مهریز برپا می‌شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان یزد ادامه داد: در شهرستان یزد نیز شب شعر رضوی همراه با تجلیل از خادمان برگزار خواهد شد.

وی خاطرنشان کرد: در شهرستان بهاباد نیز اجرای سرود و قصه گویی رضوی را شاهد خواهیم بود و نمایش خوانی و نمایشگاه عکس رضوی نیز از برنامه‌های شهرستان اردکان است و در شهرستان بافق نیز مسابقه کتابخوانی رضوی و مسابقه نقاشی نیز در اشکذر  برگزار می‌شود.

عبدالحسینی اضافه کرد: هدف از برگزاری هفته فرهنگ رضوی، ترویج فرهنگ ناب رضوی است.
منبع : فارس

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/OP7cb

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec