اشکذر خبر


برگزاری مراسم یادبود همکار در دانشگاه آزاد اشکذر

شناسه خبر : 96986 | تاریخ انتشار : : 03 اسفند 1399 - 14:07 | ارسال توسط :

به مناسبت اولین سال درگذشت همکار فقید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، شادروان حاج محمدرضا کلانتری اشکذری و گرامیداشت یاد و خاطره آن مرحوم، مراسم یادبودی با حضور خانواده و بستگان آن عزیز سفرکرده و کارکنان دانشگاه به صورت مجازی برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر به نقل ار روابط عمومی دانشگاه، به مناسبت اولین سال درگذشت همکار فقید دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر، شادروان حاج محمدرضا کلانتری اشکذری و گرامیداشت یاد و خاطره آن مرحوم، مراسم یادبودی با حضور خانواده و بستگان آن عزیز سفرکرده و کارکنان دانشگاه به صورت مجازی برگزار شد.

حجت الاسلام محمدجواد دهقانی اشکذری، سخنران این مراسم با اشاره به آیه ۱۱۹ سوره توبه گفت: خداوند جهان را بر اساس قانون و قاعده ای خاص خلق کرده و آنرا اداره می کند که می توان آن را به تکوینی و تشریعی تقسیم کرد؛ وی افزود: انسان در عمل به قوانین تکوینی مثل قوانین طبیعی و جاذبه زمین و قوانین بهداشتی (رعایت بهداشت) و غیره و قوانین تشریعی مثل قوانین الهی مربوط به زندگی فردی و اجتماعی مختار آفریده شده است.

دهقانی اشکذری در ادامه گفت: اگر کسی مطابق قوانین الهی عمل کرد، یعنی تقوای الهی پیشه کند و مطابق هوای نفس عمل نکند می تواند به درجات بالای انسانیت دسترسی پیدا کند.

تلاوت قرآن، مرثیه سرایی و قرائت فاتحه برای شادی روح آن مرحوم، از دیگر برنامه های این مراسم بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/3VOic

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *