اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

برگزاری مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و فن آوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر

شناسه خبر : 48803 | تاریخ انتشار : : 26 دی 1394 - 15:16 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، در این مراسم، ابتدا دکتر سیدمرتضی سیفتی، رئیس اداره امور پژوهشی واحد اشکذر، ضمن تشکر از تشریف فرمایی اعضای هیأت علمی، به تشریح برنامه های حوزه پژوهشی دانشگاه پرداخت و خواستار همکاری بیشتر اعضا در خصوص جذب بودجه های پژوهشی شد؛ در ادامه، درباره بودجه سالیانه حوزه پژوهش و بررسی عنوان […]

به گزارش اشکذر نیوز، در این مراسم، ابتدا دکتر سیدمرتضی سیفتی، رئیس اداره امور پژوهشی واحد اشکذر، ضمن تشکر از تشریف فرمایی اعضای هیأت علمی، به تشریح برنامه های حوزه پژوهشی دانشگاه پرداخت و خواستار همکاری بیشتر اعضا در خصوص جذب بودجه های پژوهشی شد؛ در ادامه، درباره بودجه سالیانه حوزه پژوهش و بررسی عنوان و ردیف های بودجه، بحث و تبادل نظر شد و اعضا نظرات و برنامه های خود را بیان کردند. سپس دکتر محمود دهقانی اشکذری، رئیس واحد اشکذر، از فعالیت های پژوهشی که در دانشگاه انجام شده تقدیر و تشکر کرد.

سپس خانم فقیهی، رئیس باشگاه پژوهشگران و نخبگان جوان دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر به تشریح برنامه های این باشگاه پرداخت. در پایان این مراسم از آقای دکتر سیفتی به عنوان پژوهشگر برتر و آقای علیرضا انتظاری به خاطر تجهیز و راه اندازی آزمایشگاه ها و کارگاه های گروه مهندسی برق با اهدای لوح سپاس تجلیل شد.

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/004nv

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124