اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

برگزاری مراسم تکریم و معارفه رئیس کمیته امداد امام خمینی‌(ره) شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 94475 | تاریخ انتشار : : 12 مهر 1399 - 23:22 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذرخبر، با حضور “محمد شجاعان” مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، “هادی هادی‌نسب” فرماندار و  و دیگر مسئولان شهرستان اشکذر مراسم تکریم و معارفه رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی‌(ره) شهرستان اشکذر برگزار شد. فرماندار اشکذر در این مراسم بر ضرورت حفظ کرامت انسانی در کمک به نیازمندان تأکید کرد و اظهار […]

به گزارش اشکذرخبر، با حضور “محمد شجاعان” مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان، “هادی هادی‌نسب” فرماندار و  و دیگر مسئولان شهرستان اشکذر مراسم تکریم و معارفه رئیس کمیته امداد حضرت امام خمینی‌(ره) شهرستان اشکذر برگزار شد.

فرماندار اشکذر در این مراسم بر ضرورت حفظ کرامت انسانی در کمک به نیازمندان تأکید کرد و اظهار داشت: یکی از فلسفه‌های خلقت انسان‌ها، خدمت کردن و مدد رساندن به هم‌نوع است و کمک به قشر نیازمند بویژه در این شرایط سخت اقتصادی از بهترین انواع امدادرسانی است که باید ضمن حفظ شرافت، کرامت و عزت نیازمندان، آنها را در چرخه تولید و اقتصاد کشور پویا و فعال نماید.

نماینده عالی دولت در شهرستان اشکذر، در این مراسم با بیان این که انتظار می‌رود اداره کمیته امداد شهرستان با همت و پیگیری‌های لازم، زمینه مرتفع نمودن هرچه بیشتر مشکلات مراجعین و مددجویان این اداره را فراهم سازد، خواستار اهتمام بیشتر مدیریت جدید این اداره در بهره‌گیری حداکثری از ظرفیت‌های شهرستان به منظور توانمندسازی نیازمندان و خانواده‌های تحت پوشش و استفاده از قابلیت‌های آن‌ها در امر تولید شد.

گفتنی است در پایان توسط فرماندار اشکذر و مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان از زحمات و تلاش‌های “علیرضا خلیلی” تقدیر و “محمدعلی کریمی” بعنوان مدیر جدید کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان اشکذر معرفی شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/TwCTN

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124