مراسم بزرگداشت سی و پنجمین سالگرد ارتحال حضرت امام خميني (ره) و گرامیداشت یاد شهدای قیام خونین ۱۵ خرداد با حضور پرشور مردم ومسئولین در حسینیه شهدا اشکذر برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر، در این مراسم که حجه الاسلام صانعی امام جمعه شهرستان، هاتفی فرمانده سپاه شهرستان ،ردائی فرماندار شهرستان، فتوحی سرپرست شهرداری اشکذر، و مدیران ادارات نیز حضور داشتند،

 

مداح مراسم  به نوای گرم طاهر نژاد و نیز سخنران مراسم حجت الاسلام اعلایی بود که در سخنانی ضمن تسلیت سالروز ارتحال امام خمینی(ره) و شهادت رئیس جمهور و شهدای خدمت گفت: آیت الله رئیسی انسانی خدمتگزار، مخلص، مجاهد، ساده‌زیست، ولایتمدار و مردمی بود.


وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) شخصیتی کم‌نظیر در تاریخ معاصر است و کارهای بزرگی انجام داده گفت: یکی از کارهای امام تربیت انسان‌های برجسته و شهدایی چون بهشتی، باهنر، مطهری، شهدای محراب و شهید جمهور آیت‌الله رئیسی بود.


حجهالاسلام اعلایی با بیان اینکه در سانحه شهادت آیت الله رئیسی مردم نشان دادند که همواره در صحنه هستند و از ابتدای انقلاب تا امروز هم این‌چنین بوده است گفت: در آستانه انتخابات ریاست‌جمهوری هستیم و عده‌ای که مشکلات عدیده‌ای برای مردم فراهم آورده‌اند به میدان آمده‌اند و با شعارهای زیبا مردم را فریب می‌دهند، کسی را انتخاب کنیم که مسیر پرنورانی امام راحل و آیت‌الله رئیسی را ادامه دهد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/o6FTd