مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) ؛ قیام ۱۵ خرداد و شهدای خدمت در مسجد جامع روستای کذاب با حضور اهالی این روستا برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ با سخنرانی حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد و حضور مردم مشتاق مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) ؛ قیام ۱۵ خرداد و شهدای خدمت در مسجد جامع روستای کذاب با حضور اهالی این روستا برگزار شد.

غالبی در این مراسم با گرامیداشت چهاردهم خرداد سالگرد ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) ضمن عرض تسلیت سالگرد ارتحال ملکوتی حضرت امام خمینی (ره) به بیان فضایل و ویژگی‌های منحصر به فرد ایشان پرداخت و امام را به عنوان یک رهبر فرزانه و شخصیتی تاریخ‌ساز در طول دوران انقلاب اسلامی معرفی کرد.

وی با تاکید بر اینکه حضرت امام خمینی (ره) عالمی بود که به علم خود عمل کرد و شخصیتی منحصر به فرد بود که با ایمان و اخلاص کامل همه مبارزه خود علیه طاغوت زمان را فقط برای خدمت به مردم انجام داد؛ گفت: مردم در آیین تشییع پیکر امام راحل با حضور بیش از ده میلیون نفر (نزدیک به یک ششم جمعیت آن زمان کشور) به عنوان بزرگترین تشییع تاریخ به ثبت رساندند که علاقه و ارادت مردم ایران را به بنیانگذار انقلاب نشان داد و هم اکنون نیز پس از سی و پنج سال مردم در جای جای ایران اسلامی با برپایی مجالس و محافل ثابت می کنند که این ابراز علاقه و ارادت هم چنان ادامه دارد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/t4S4M