• کد خبر: 94034
   منتشر کننده: علی مشیری نیا (سردبیر)
    تاریخ انتشار: یکشنبه 16 شهریور 1399 - 22:41
  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر خواستار همت بیشتر و تلاش مضاعف در خصوص به کارگیری ظرفیت‌های بالقوه این شهرستان در حوزه‌های فرهنگی، هنری شد.

  به گزارش اشکذر خبر؛ سومین شب فرهنگ و هنر شهرستان اشکذر هم‌زمان با هفتمین شب شهادت حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش با عنوان “شب شعر پیام عاشورا” برگزار شد.

  در این مراسم که با حضور جمعی از شعرای شهرستان اشکذر، مسئولین استان و شهرستان از جمله حجه الاسلام دلاوری امام جمعه رستاق، حوتی نژاد معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سرهنگ کریمی رییس بسیج ادارات و حجه الاسلام پورقیومی رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر در محوطه‌ی باز اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد؛ شاعران حاضر در این محفل که از اشکذر، مجومرد، رستاق و دیگر مناطق شهرستان اشکذر سروده‌هایشان را ارائه نمودند.

  بنابر این گزارش پس از آنکه سروده‌های شعرا مورد توجه حاضران قرار گرفت؛ ذکر مرثیه سرایی مصائب سید الشهداء (ع) توسط یکی از ذاکرین اهل بیت انجام شد.

  خاطر نشان میگردد؛ در ادامه این مراسم علی حکیمیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر طی سخنانی خواستار همت بیشتر و تلاش مضاعف در خصوص به کارگیری ظرفیت های بالقوه موجود در این شهرستان در حوزه‌های فرهنگی، هنری شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/E1sPk

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *