اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

برگزاری سومین شب فرهنگ و هنر شهرستان اشکذر بوی حسینی گرفت

شناسه خبر : 94034 | تاریخ انتشار : : 16 شهریور 1399 - 22:41 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ سومین شب فرهنگ و هنر شهرستان اشکذر هم‌زمان با هفتمین شب شهادت حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش با عنوان “شب شعر پیام عاشورا” برگزار شد. در این مراسم که با حضور جمعی از شعرای شهرستان اشکذر، مسئولین استان و شهرستان از جمله حجه الاسلام دلاوری امام جمعه رستاق، حوتی […]

به گزارش اشکذر خبر؛ سومین شب فرهنگ و هنر شهرستان اشکذر هم‌زمان با هفتمین شب شهادت حضرت امام حسین (ع) و یاران باوفایش با عنوان “شب شعر پیام عاشورا” برگزار شد.

در این مراسم که با حضور جمعی از شعرای شهرستان اشکذر، مسئولین استان و شهرستان از جمله حجه الاسلام دلاوری امام جمعه رستاق، حوتی نژاد معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی، سرهنگ کریمی رییس بسیج ادارات و حجه الاسلام پورقیومی رییس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر در محوطه‌ی باز اداره‌ فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر و با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی برگزار شد؛ شاعران حاضر در این محفل که از اشکذر، مجومرد، رستاق و دیگر مناطق شهرستان اشکذر سروده‌هایشان را ارائه نمودند.

بنابر این گزارش پس از آنکه سروده‌های شعرا مورد توجه حاضران قرار گرفت؛ ذکر مرثیه سرایی مصائب سید الشهداء (ع) توسط یکی از ذاکرین اهل بیت انجام شد.

خاطر نشان میگردد؛ در ادامه این مراسم علی حکیمیان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان اشکذر طی سخنانی خواستار همت بیشتر و تلاش مضاعف در خصوص به کارگیری ظرفیت های بالقوه موجود در این شهرستان در حوزه‌های فرهنگی، هنری شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/E1sPk

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec