اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد:

برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن منوط به تصمیم ستاد استانی کرونا است

شناسه خبر : 96230 | تاریخ انتشار : : 30 دی 1399 - 19:34 | ارسال توسط :

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد: با توجه به شرایط خاص کشور که دهه مبارک فجر امسال درگیر مسائل کرونایی است کلیه برنامه‌های این دهه و جشن انقلاب نیز باید با هماهنگی کامل ستاد کرونا در استان و شهرستان‌های ده گانه باشد.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجت الاسلام فخرالدینی در اولین نشست ستاد دهه فجر شهرستان اشکذر گفت: نوزده کارگروه مصوب شده که مسئول هر یک از کمیته‌های مرتبط نیز مشخص و وظایف محوله در این راستا به آن‌ها ابلاغ شده است تا برنامه‌های شاخص خود را جمع بندی و در جلسه بعدی ستاد ارائه نمایند.

وی افزود: با توجه به شرایط خاص کشور که دهه مبارک فجر امسال درگیر مسائل کرونایی است کلیه برنامه‌های این دهه و جشن انقلاب نیز باید با هماهنگی کامل ستاد کرونا در استان و شهرستان‌های ده گانه باشد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان یزد خود باوری، دشمن شناسی و نشاط اجتماعی را محوریت برنامه‌های دهه مبارک فجر در استان عنوان کرد و ادامه داد: این محوریت‌ها باید در جهت رفع شبه‌هایی که امروز دشمنان نظام اسلامی به انقلاب می‌زنند باشد و بیشتر این محوریت‌ها باید در کارگروه‌های فرهنگی مورد توجه قرار گیرد.

حجت الاسلام فخرالدینی ادامه داد: تقارن میلاد صدیقه کبری (س) فاطمه زهرا با دهه مبارک فجر را به فال نیک گرفته و تلاش می‌کنیم تا ضمن اجرای برنامه‌های جشن انقلاب، ایام خجسته ولادت حضرت فاطمه هم نیز مورد توجه قرار گیرد.وی گفت: برگزاری راهپیمایی یوم الله ۲۲ بهمن نیز منوط به تصمیم ستاد استانی کرونا است که هر تصمیمی که در این راستا در آن ستاد اتخاذ گردد مورد توجه و به شهرستان‌های استان نیز ابلاغ خواهد گردید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/8Am2y

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec