اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

اجرای پروژه بهسازی و تعویض دکل سایت های همراه اول یزد بزدوی

شناسه خبر : 79083 | تاریخ انتشار : : 07 بهمن 1397 - 13:32 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد-  در این نشست بعد از خوش آمدگوئی زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد از شهدادی مدیر منطقه مرکزی شرکت ارتباطات سیار و کارشناسان بخاطر حضور در استان ، آمادگی مخابرات یزد را برای هرگونه همکاری و تعامل در راستای بهتر انجام شدن پروژه تعویض […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی مخابرات منطقه یزد-  در این نشست بعد از خوش آمدگوئی زارع سرپرست مخابرات منطقه یزد از شهدادی مدیر منطقه مرکزی شرکت ارتباطات سیار و کارشناسان بخاطر حضور در استان ، آمادگی مخابرات یزد را برای هرگونه همکاری و تعامل در راستای بهتر انجام شدن پروژه تعویض دکل را اعلام کرد.

شهدادی در این جلسه ضمن اعلام رضایت از انجام با کیفیت و به موقع پروژه های ارتباطات سیار در یزد گفت:  مخابرات منطقه یزد سابقه درخشانی در انجام پروژه های توسعه و نگهداری شرکت ارتباطات سیار داشته و این امر مدیون تلاش و زحمات مدیریت و کارشناسان متخصص این حوزه می باشد.

مدیر منطقه مرکزی شرکت ارتباطات سیار توضیحاتی در خصوص پروژه بهسازی و تعویض دکل سایت های یزد بیان کرد و افزود: در فاز اول این پروژه تعداد محدودی از دکل های سیار که احتیاج به افزایش ارتفاع دارند برای بهبود کیفیت جایگزین می شوند.

در ادامه جلسه ارجمندی زاده مدیر ارتباطات سیار مخابرات منطقه یزد توضیحاتی در خصوص روند اجرای پروژه مذکور بیان کرد و اظهار داشت: امیدواریم این پروژه با کمک همکاران توانمند حوزه سیار استان، همکاری اداره حقوقی مخابرات یزد و پشتیبانی شرکت ارتباطات سیار در کوتاه ترین زمان ممکن صورت پذیرد تا استان یزد در این زمینه نیز پیشتاز باشد.

گفتنی است در این نشست در مورد سامانه ارس(سامانه جامع اطلاعات همراه اول)، بهسازی و ایمن سازی سایت های موبایل و تکمیل تکنولوژی باقی مانده در فاز 5/7 سیار تا آخر سال 97 بحث و تبادل نظر شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/0OF19

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124