با حضور فرماندار و مسئول اداره تبلیغات اسلامی اشکذر جلسه هم اندیشی و هم فکری بزرگداشت اعیاد قربان، غدیر و مباهله در بخش خضرآباد برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ جلسه هم اندیشی و هم افزایی نهادها و تشکلهای دینی و مردمی در بزرگداشت اعیاد قربان وغدیر خم و عید ولایت با حضور روح الله ردایی فرماندار شهرستان اشکذر، حجت ‌الاسلام پورقیومی مدیر اداره تبلیغات اسلامی این شهرستان، باقری رئیس هیئات مذهبی، پرهیزگار بخشدار خضرآباد و روسای هییات مذهبی بخش خضرآباد در رابطه با برگزاری عید غدیر در حسینیه شهر خضرآباد برگزار شد.

ردایی با اشاره به ریزش ها ورویش های سالهای پس از پیروزی انقلاب اسلامی گفت: علی رغم تبلیغات گسترده وتلاطم ها و آشوب های اخیر شهدای گرانقدری از دل همین آشوب ها پدیدار شدند.

,ی به اهمیت جهاد تبیین مد نظر رهبری اشاره کرد و ابراز داشت: ما مسئولان برپایی مراسم مذهبی باید در تمام مراسم چه در هیئت ها و چه در سخنرانی های وعاظ سعی کنیم بیشتر به جهاد تبیین پرداخته شود که این نیاز هم اکنون جامعه هست که بارها رهبر معظم انقلاب هم تذکراتی در این خصوص داده اند.

مدیر سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر با مهم دانستن شعارها، نمادها و پیام های عید بزرگ غدیر، گفت: ما باید سعی کنیم تکریم عید غدیر در متن زندگی ما قرار گیرد و تمام برنامه های ما باید به سمتی جهت داشته باشد که دلبستگی و محبت بین مومنین افزایش یابد تا درنهایت به حقیقت ولایت نزدیک شویم.

شایان ذکر است؛ طبخ غذای گرم وتوزیع بین مردم در شهر وروستاهای بخش خضرآباد در روز عید سعید غدیر، برپایی جشن در اکثر روستاهای این منطقه و دیدار با سادات روستاها از جمله برنامه هایی است که به مناسبت‌ عید سعید غدیر در بخش خضرآباد انجام می‌شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/XFX3I