جلسه هم اندیشی و هم افزایی روحانیون بخش خضرآباد با حضور امام جمعه این بخش برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام پورقیومی مسئول سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر با تبیین فعالیت های فرهنگی و تبلیغی روحانیون مستقر درمحلات و روستاهای بخش خضرآباد،برگزاری اینگونه جلسات را باعث احصاء و شناسائی چالش ها و معضلات فرهنگی و اجتماعی و ارائه راهکار های مناسب برای آن دانست.

پورقیومی از روحانیون مستقر در روستاهای بخش خضرآباد خواست حضور مستمر خود در مدارس و گفتمان صمیمی با دانش آموزان را ادامه دهند.

مسئول سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان اشکذر با اشاره به اینکه مساجد پایگاه دینداری و تهذیب نفس است و شایسته است که فضای مقدس مسجد از هر آلودگیِ پاکیزه باشد و ائمه جماعات مساجد پیشگام و پیشقدم این امر باشند.

شایان ذکر است؛ اقناع سازی اقشار مختلف مردم در خصوص آسیب های اجتمایی ایام نوروزی از طریق جهاد تبیین و مطالعه گری از مسئولان برگزاری کلاس ها وجلسات تفسیر سوره مبارکه*محمد*در سطح شهرستان همزمان با ماه مبارک رمضان به صورت کشوری، تشکیل جلسات فرهنگی روستاها با پیگیری روحانیون و مسئولان محلی، برگزاری آیین بهداشت ؛عطرافشانی و تکریم مساجد در آستانه ماه مبارک رمضان و مهرواره محله همدل در راستای حل مشکلات مردم با استفاده از ظرفیت های موجود توسط مساجد از دیگر مباحث مطرح شده در این نشست بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/aALnL