در این نشست که با حضور امام جمعه بخش خضرآباد ؛مدیر بنياد شهید و امور ایثارگران شهرستان اشکذر؛ سرهنگ معینی فرماندهی حوزه مقاومت بسیج حضرت خاتم الانبیا ص اشکذر؛ بخشدار و شهردار خضرآباد؛ حضور داشتند و درباره چگونگی برگزاری یادمان پدران و مادران آسمانی شهدا بحث و تبادل نظرکردند.

به گزارش اشکذر خبر، امام جمعه بخش خضرآباد به چگونگی و اهداف برگزاری یادمان پدران و مادران آسمانی شهدای گرانقدر و معزز بخش خضرآباد اشاره کرد و خواستار هر چه باشکوه تر برگزاری این مراسم شد.

حجت الاسلام غالبی در ادامه سخنان خود اظهار امیدواری کرد که‌ این برنامه با حمایت و همکاری مسئولان شهرستانی و پیگیری فرماندهان پایگاه‌های مقاومت بسیج، بخشدار و شهردار خضرآباد و اعضای شوراهای اسلامی با کیفیت بهتر و متنوع‌تر برگزار شود.

امام جمعه بخش خضرآباد هدف از تشکیل این جلسه را برنامه ریزی برای برگزاری هر چه بهتر مراسم پدران و مادران آسمانی شهدا عنوان کرد و گفت: تجلیل و تکریم پدران و مادران آسمانی شهدا از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است.

در این جلسه مقرر شد یادمان پدران ومادران آسمانی شهدای گرانقدر و معزز بخش خضرآباد جمعه چهارم خرداد ماه در محل حسینیه شهر خضرآباد برگزار شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/bJeGF