اشکذر خبر


برگزاری جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر

شناسه خبر : 101941 | تاریخ انتشار : : ۲۳ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۷ | ارسال توسط :

هفتاد و یکمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد به ریاست دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد در واحد اشکذر برگزار شد.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی دانشگاه آزاد واحد شهرستان اشکذر؛ همزمان با شروع سال تحصیلی جدید، هفتاد و یکمین جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد با حضور رؤسای واحدهای دانشگاهی استان یزد در سالن تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر برگزار شد.

در این جلسه از مجموعه کارگاه ها، آزمایشگاه ها و تجهیزات گروه مهندسی برق واحد اشکذر بازدید به عمل آمد و با توجه به این که تجهیزات آزمایشگاهی و کارگاهی گروه مهندسی برق واحد اشکذر در استان یزد منحصر بفرد می باشد مورد توجه و رضایت حاضرین قرار گرفت.

در ادامه، جلسه شورای دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد تشکیل و آخرین آمار و گزارش واحدهای دانشگاهی از پذیرش دانشجو و نحوه ثبت نام و انتخاب واحد در استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت. سپس در خصوص سایر موارد دستور کار جلسه از جمله تعیین حق جذب اعضای هیأت علمی گروه الف، نحوه توزیع کمک های تاب آوری سازمان به واحدهای دانشگاهی استان، بررسی گزارش بازرسی سازمان از عملکرد حوزه های مختلف در استان و همچنین روش ها و راهکارهای جذب دانشجو بحث و تبادل نظر شد و رؤسای واحدهای استان به بیان نظرها و پیشنهادهای خود در خصوص جذب دانشجو در سال تحصیلی جدید و اقدامات انجام شده در این خصوص پرداختند.

در پایان این نشست، جلسه شورای اداری واحد اشکذر به ریاست دکتر محمدرضا دهقانی اشکذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان یزد، دکتر محمود دهقانی اشکذری رئیس واحد اشکذر، فروغ حیرانی معاون توسعه مدیریت و منابع واحد یزد، محسن الوانساز خزانه دار استان و احمد عباسی مدیر امور اداری واحد یزد و سایر مسئولین برگزار و در خصوص چارت سازمانی و اخذ مجور نیروی انسانی مورد نیاز واحد اشکذر بررسی و تبادل نظر شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Bbi4v

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *