اشکذر خبر


برگزاری جلسه شورای اداری شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 111370 | تاریخ انتشار : : ۱۳ آبان ۱۴۰۱ - ۲۳:۱۲ | ارسال توسط :

جلسه شورای اداری شهرستان اشکذر با حضور ائمه جمعه اشکذر و خضرآباد، فرماندار و معاونین وی، اعضای شورای تامین و مسئولان ادارات این شهرستان در محل سالن کوثر فرمانداری اشکذر تشکیل شد.

به گزارش اشکذر خبر؛ جلسه شورای اداری شهرستان اشکذر با حضور حجج اسلام طالبیان و غالبی ائمه جمعه اشکذر و خضرآباد و حجه الاسلام سبحانیان امام جمعه موقت اشکذر، روح الله ردائی فرماندار شهرستان اشکذر و معاونین وی، اعضای شورای تامین و مسئولان ادارات این شهرستان در محل سالن کوثر فرمانداری اشکذر تشکیل شد.

در این نشست نخست حجت‌الاسلام سبحانیان امام جمعه موقت اشکذر به تشریح حوادث اخیر کشور پرداخت.

سید کاظم بزاززاده مدیر پدافند غیرعامل شهرستان اشکذر بر ضرورت تقویت مجموعه پدافندی شهرستان اشکذر تاکید کرد و گفت: مجموعه‌ی پدافندی این شهرستان باید تقویت شود.

بزاززاده در جلسه شورای اداری این شهرستان خواستار تقویت مراکز امنیتی؛اداری و تولیدات کشاورزی و دامی شد.

در ادامه این نشست مدیر ورزش و جوانان اشکذر بر اهمیت نقش ورزش در سلامت افراد و جامعه به بیان گزارشی از عملکرد این اداره پرداخت.

مدیر مرکز بهداشت‌ شهرستان اشکذر نیز به آمار بالای فشار خون و دیابت این شهرستان اشاره کرد و گفت: اشکذر رتبه اول در فشار خون و رتبه دوم در دیابت در سطح استان یزد به خود اختصاص داده است که این زنگ خطری برای سلامت جسم و جان مردم این دیار دارد.

شایان ذکر است؛ مدیر اداره اوقاف و خیریه هم گزارشی از عملکرد این ادره بیان کردند و بخشدار خضرآباد هم خواستار پیگیری و انجام مصوبات سفر استاندار شد.

فرماندار شهرستان اشکذر در این نشست با اشاره به حوادث تلخ و ناگوار هفته های اخیر در کشور و شهادت تعدادی از نیروهای نظامی و انتظامی و مظلومیت این نیروها مطالبی بیان کرد و گفت: فتنه اخیر تفاوت های بسیاری با فتنه‌ های سال‌های قبل داشت و در این فتنه تماما عوامل خارجی و چند تا از دولت های خارجی مستقیم وارد فتنه گری شدند.

خاطر نشان میگردد؛ در این جلسه مقرر شد بنا به پیشنهاد خبرنگار خضرآباد و موافقت فرماندار اشکذر جلسه بعدی شورای اداری شهرستان اشکذر در بخش خضرآباد برگزار شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/z0uJh

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *