نماز جمعه یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است که هر هفته آحاد مردم با حضور در نماز جمعه از مسائل سیاسی اجتماعی روز مطلع می شوند.

به گزارش اشکذر خبر؛ جلسه ستاد نماز جمعه بخش خضرآباد باحضور امام جمعه؛ بخشدار و اعضای ستاد نمازجمعه در محل دفتر امام جمعه برگزار شد.

غالبی امام جمعه خضرآباد در این نشست به اهمیت اقامه‌ نماز جمعه اشاره کرد و گفت: موهبت بزرگ نماز جمعه را باید گرامی بداریم چرا که نماز جمعه یکی از دستاوردهای بزرگ انقلاب اسلامی است که هر هفته آحاد مردم با حضور در نماز جمعه از مسائل سیاسی اجتماعی روز مطلع میشوند وی یادآور شد قبل از انقلاب اسلامی ما چنین نعمتی را نداشتیم و اگر نماز جمعه ای هم برگزار می شد غالبا عبادی بود و سیاست در آن دخالتی نداشت.
امام جمعه بخش خضرآباد در ادامه به مشکل کمبود نیرو در مرکز بهداشتی درمانی کافی‌آباد و تعطیلی خانه های بهداشت در روستاهای مختلف این بخش اشاره کرد و با توجه به سالمند بودن روستانشینان این بخش از مسئولان بهداشت و درمان یزد و اشکذر خواست تا نسبت به تکمیل کادر درمان این منطقه اقدام نمایند.
غالبی به موضوع کم آبی در بیشتر روستاهای بخش خضرآباد هم اشاره کرد و گفت: طرح آبرسانی به روستاهای این بخش که در سه دولت قبل شروع شده و هنوز نیمه تمام است تلاش بیشتر مسئولان آبفا می‌طلبد تا این طرح به سرانجام برسد.
امام جمعه بخش خضرآباد با توجه به نزدیک شدن آغاز سال تحصیلی از مسئولان آموزش و پرورش شهرستان اشکذر خواست تا با تشکیل جلسه و همفکری و هماهنگی با شوراهای اسلامی مشکلات فضاهای آموزشی را بررسی نمایند تا شروع فصل تحصیل دانش آموزان و خانواده ها در خصوص مسائل آموزشی دغدغه ای نداشته باشند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/zDgeS