اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

برگزاری جلسات هفتگی آشنایی با مفاهیم قرآن در اشکذر

شناسه خبر : 43686 | تاریخ انتشار : : 21 شهریور 1394 - 23:49 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، برای اولین بار در شهرستان اشکذر جلسه آشنایی اقشار مختلف مردم با مفاهیم ارزشمند قرآن به زبان ساده برای کلیه رده‌های سنی در مکان مهد قرآن اشکذر در حال برگزاری است. مدیر موسسه آل یاسین اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر نیوز در مورد جلسات آشنایی با قرآن گفت: این جلسات که جمعه شب‌ها ساعت 20:30 […]

به گزارش اشکذر نیوز، برای اولین بار در شهرستان اشکذر جلسه آشنایی اقشار مختلف مردم با مفاهیم ارزشمند قرآن به زبان ساده برای کلیه رده‌های سنی در مکان مهد قرآن اشکذر در حال برگزاری است.

مدیر موسسه آل یاسین اشکذر در مصاحبه با خبرنگار اشکذر نیوز در مورد جلسات آشنایی با قرآن گفت: این جلسات که جمعه شب‌ها ساعت 20:30 در مکان مهد قرآن اشکذر در حال برگزاری است، “حجت الاسلام و المسلمین فهیم نیا”استاد حوزه و دانشگاه به زبان ساده مردم را با مفاهیم قرآن آشنا می‌کند.

“سید مهدی میردهقان”محور مورد بحث این جلسات را تا شش ماه آینده، تفسیر سوره مبارکه اسراء عنوان کرد و افزود: باتوجه به اینکه این حرکتی نوین در آشنایی مردم  با قرآن است استقبال همشهریان به صورت نسبی بوده که امید است با همکاری بیشتر سازمان تبلیغات و موسسه قرآنی راهیان نور اشکذر این جلسات هرچه با شکوه تر به پیش برود.

 

 

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/1f8au

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124