اشکذر خبر


برگزاری جشن نیکوکاری به صورت غیرحضوری/توزیع کمک های مردمی پیش از سال جدید بین نیازمندان شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 97156 | تاریخ انتشار : : ۱۱ اسفند ۱۳۹۹ - ۱۷:۵۴ | ارسال توسط :

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اشکذر از برگزاری جشن نیکوکاری به صورت غیرحضوری در روزهای ۱۳ تا ۱۵ اسفندماه خبر داد.

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر؛ رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اشکذر گفت: در راستای پیشگیری از شیوع کرونا جمع‌آوری کمک‌های مردمی در قالب جشن نیکوکاری امسال با شعار «عیدی برای همه» به صورت مجازی از طریق کد ussd و درگاه‌های بانکی اجرا می‌شود.

وی با اشاره به زمان برگزاری جشن در روزهای ۱۳ و ۱۴ و ۱۵ اسفندماه، تصریح کرد: در روز ۱۳ اسفند به‌صورت نمادین در یکی از مدارس شهرستان این جشن آغاز و روز ۱۴ اسفند هم زمان با سالروز تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) این جشن در سطح شهر برگزار می شود.

کریمی افزود: همچنین هم‌زمان با سراسر کشور در روز ۱۵ اسفند این جشن در میعادگاه‌های نمازجمعه برگزار می‌گردد.

وی گفت: خیرین و نیکوکاران می‌توانند؛ کمک‌های نقدی خود از طریق کد Ussd (*8877*03510#) و یا شماره کارت ۶۰۳۷٫۹۹۷۹٫۵۰۰۲٫۸۲۵۹  واریز و یا کمک های غیر نقدی خود را در روز ۱۴ اسفند به پایگاه های سطح شهر و یا کمیته امداد امام خمینی شهرستان تحویل نمایند.

رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان اشکذر تاکید کرد: کمک‌های نقدی و غیرنقدی تا پیش از  از تحویل سال نو بین نیازمندان و دانش‌آموزان تحت پوشش پرداخت و توزیع خواهد شد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/AK0nt

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *