مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد اعلام کرد: هزاران دانش آموز یزدی در سال تحصیلی جدید در قالب جشنواره پاییزه مدیریت مصرف، مفاهیم مدیریت انرژی را می آموزند.

به گزارش اشکذر خبر؛ سعیده فهیمی مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد گفت: در سال تحصیلی جدید ، فرهنگ سازی در سطح وسیعی از مدارس ویژه ده ها هزار دانش آموز یزدی انجام می شود که در هفته نخست پاییز تا به حال ۱۰۰۰ دانش آموز با شیوه های مصرف آشنا شدند.

وی یادآور شد: سال گذشته بالغ بر ۲۰ هزار دانش آموز در قالب جشنواره بهاره و زمستانه با ساعت اوج مصرف برق ، وسایل پرمصرف ، سامانه ۱۲۱ ، مطالب مرتبط با ایمنی خانواده ها و وسایل با بهره انرژی کارآمد و مناسب آشنا و این مطالب را به خانواده منتقل کرده اند.

این مسئول تصریح کرد: به لطف و همراهی همه بخش ها و مردم خوب استان ، پیک بار را با سلامت عبور کرده ایم که بخشی از آن به دلیل آموزش های مردمی است.

وی اضافه کرد: امسال با رویکرد اصلاح تعرفه و ایجاد مشوق هایی برای همه مشترکین ، با کم ترین مشکل تابستان را سپری کردیم که بخش صنعت و کشاورزی بیشترین همکاری را داشته اند.

مدیر دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد افزود: موضوع مصرف بهینه برق دارای اهمیت ویژه ای است و افزایش مصرف به دلیل وجود سیستم های سرمایشی نامتعارف در تابستان نیاز به بازنگری و الگو سازی درست و صحیح دارد که این کار را در قالب آموزش های مدارس در برنامه داریم.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Ykm0V