• کد خبر: 19765
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: دوشنبه 26 فروردین 1392 - 17:26
  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس:
  نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس در خصوص برگزاری همایش 100 هزار نفری اظهار داشت : در سالی که دچار تورم و گرانی هستیم و مردم ما مشکل معیشتی دارند ، قطعا برگزاری چنین گردهمایی تاثیرات بسیار منفی در میان ملت خواهد داشت / شورای نگهبان قطعا در خصوص تبلیغات زود هنگام و سوء استفاده از این همایش نظر خواهد داد.

  به گزارش نسیم صادق، محمد صالح جوکار در گفتگو خبرنگار مبارز نیوز بیان کرد:  با توجه به فلسفه ای که ذکر شده است که قرار است در این همایش ۱۰۰ هزار نفری از کسانی که در ایام نوروز خدمت رسانی کرده انمد تقدیر و تشکر بشود، قطعا این همایش نمی تواند پاسخگو زحمات یا تقدیر از این دست اندرکاران مسافرت های نوروزی باشد و بیشتر شباعت به اردوکشی دارد، که در این اردو هواداران جریان خاصی در آن حضور پیدا می کنند. و اصلا احتیاج به چنین کاری نیست و کاندیدا می توانند در زمان خودش میتینگ های سیاسی برگزار نمایند. و لذا در این برنامه به غیر از هدر دادن اعتبارات و بودجه دولتی چیز دیگری نخواهد داشت و قطعا نتیجه ای هم نخواهند گرفت ، بخاطر اینکه بیشتر جنبه شعاری دارد .

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت : این همایش تاثیری درشور انتخاباتی ندارد و تنها عده کشی برای یک عرصه ای است که جریان خاصی می خواهد ورود پیدا کند . در این شرایط هزینه کرد از بیت المال و یا هر کجای دیگر به صلاح نیست . در سالی که ما دچار تورم و گرانی هستیم، در سالی که مردم ما مشکل معیشتی دارند ، قطعا برگزاری چنین گردهمایی تاثیرات بسیار منفی در میان ملت خواهد داشت و خوب است که از همینک دولت محترم این گردهمایی را لغو کند و جلو برگزاری چنین گردهمایی هایی گرفته شودو بگذارند ما در یک بستر آرام برویم به سمت انتخابات وآن حماسه سیاسی که مد نظر مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است انشالله خلق کنیم،برگزاری این همایش ها می تواند که از خلق حماسه بزرگ ممانعت کند و به انحراف بکشاند.

  توصیه من این است که هم صلاح دولت و هم مردم در این است که پرهیز کنیم از چنین شائبه و مسائلی که برای دولت و آن کاندیدای مد نظر حاشیه دارد .

  آیا نمایندگان مجلس تاکنون جهت لغو این مراسم اقدامی انجام داده اند؟

  آیا برگزاری این همایش بزرگ ۱۰۰ هزار نفری که مطرح است در آن تبلیغ کاندیدای خاصی خواهد شد می تواند باعث رد صلاحیت او از سوی شورای نگهبان شود؟

  در مجموع مجلس شورای اسلامی با برگزاری چنین همایش موافق نیستند و مخالفت خود را اعلام نمودند.

  شورای نگهبان قطعا در خصوص تبلیغات زود هنگام و سوء استفاده از این همایش نظر خواهد داد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/IPgP1

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *