• کد خبر: 79436
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: جمعه 19 بهمن 1397 - 20:37
  برای اولین بار در شهرستان اشکذر:
  انتخابات هیات رئیسه اتحادیه صنف مصالح ساختمانی، اتحادیه صنف درب و پنجره سازان آهنی و چوبی و آلومینیوم سازان ، اتحادیه صنف پوشاک، کیف وکفش و اتحادیه صنف نانوایان شهرستان به صورت الکترونیکی و با حضور هیات اجرایی انتخابات در محل اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر برگزار شد.

  به گزارش اشکذرخبر، انتخابات هیات رئیسه اتحادیه صنف مصالح ساختمانی، اتحادیه صنف درب و پنجره سازان آهنی و چوبی و آلومینیوم سازان ، اتحادیه صنف پوشاک، کیف وکفش و اتحادیه صنف نانوایان شهرستان به صورت الکترونیکی و با حضور هیات اجرایی انتخابات در محل اداره صنعت، معدن و تجارت شهرستان اشکذر برگزار شد.

  میثم فلاح رئیس اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان اشکذر ضمن تبریک ایام ا… دهه فجر اظهار داشت: انتخابات هیات رئیسه اتحادیه های صنفی شهرستان برای اولین بار به صورت الکترونیکی و با کمال صحت و سلامت برگزار شد.

  وی ضمن تشکر از هیات اجرایی برگزاری انتخابات و نیز واحدهای صنفی دارای پروانه کسب شرکت کننده در این انتخابات گفت: کاندیداهای شرکت کننده در صورت داشتن هرگونه اعتراض میتوانند از زمان برگزاری انتخابات تا سه روز نسبت به نتایج بدست آمده اعتراض نمایند.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/CJsML

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *