اشکذر خبر

برگزاری اجلاس استانی اتاق اصناف در شهرستان اشکذر + تصاویر

شناسه خبر : 69599 | تاریخ انتشار : : ۲۸ آذر ۱۳۹۶ - ۱۷:۴۳ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر به نقل از سابا، در این مراسم زارع زاده مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی استان یزد، روئسا و نایب رئیسان اتاق اصناف شهرستان های استان یزد، نجاتی معاون مدیر کل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد، شاه حسینی فرماندار شهرستان اشکذر ، روسای ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان […]

به گزارش اشکذر خبر به نقل از سابا، در این مراسم زارع زاده مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی استان یزد، روئسا و نایب رئیسان اتاق اصناف شهرستان های استان یزد، نجاتی معاون مدیر کل سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد، شاه حسینی فرماندار شهرستان اشکذر ، روسای ادارات صنعت، معدن و تجارت شهرستان های استان، هیئت رئیسه اتاق اصناف مرکز استان یزد و برخی از مدیران اجرایی اتاق اصناف شهرستان ها و استان یزد حضور داشتند.

فرماندار اشکذر در مراسم اجلاس اتاق های اصناف در ابتدا به توانایی های کشاورزی واقتصادی شهرستان اشکذر اشاره و توضیحاتی در خصوص سرمایه گذاری بخش خصوصی در شهرستان ارائه کرد.
شاه حسینی ضمن تاکید بر ظرفیت استان یزد و شهرستان اشکذر همکاری بیشتر اتحادیه ها با دولت را برای اجرای طرح های اشتغالزایی و ارائه خدمت بهتر به مردم ضروری دانست.
سپس نجاتی معاون امور بازرگانی وتوسعه تجارت سازمان صنعت،معدن و تجارت استان یزد ضمن تشکر ویژه از فرماندار شهرستان اشکذر بخاطر آشنایی با مسایل و مشکلات اصناف و دیدگاه اقتصادی وی به تشریح وضعیت اصناف یزد وکشور از نظر آماری و مقایسه ای پرداختند.
در ادامه وی بر توجه ویژه اصناف به موضوعات سلامت و بهداشت کالاهای تولیدی در واحد های صنفی تولیدی کننده مواد غذایی و نانوایی ها و نیز اهیمت موضوع قاچاق کالا در استان پرداخت.
نجاتی در ادامه اضهار داشت: واحد های بازرسی و نظارت اصناف نسبت به اجرای طرح های نظارتی بخصوص طرح نظارتی شب یلدا اقدام نموده ونظارت جدی بر بازار داشته باشند.
در ادامه این اجلاس نیز زارع زاده مدیر کل اتباع توضیحاتی در خصوص مشاغل مجاز کار برای اتباع بیگانه اشاره و تنها 54 رشته شغلی وجود دارد که بر اساس قانون می توانند از ابتاع بیگانه به عنوان کارگر استفاده کند.
وی همچنین خواستار شد: تا کمیسیون های نظارت هر شهرستان این موضوع را در دستور کار خود قرار داده وبا طرح وتصویب موضوع نسبت به انجام گشت های مشترک اتباع با ارگانهای مرتبط بر بررسی موضوع فعالیت اتباع بیگانه در اصناف نظارت جدی داشته باشند.

میثم فلاح رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت اشکذر در رابطه با برگزاری این اجلاس گفت: اجلاس دوره ای استانی اصناف که هر دوره در یکی از شهرستان های استان برگزار می شود و شهرستان اشکذر میزبان برگزاری این دوره از اجلاس استانی اصناف یزد بود.
فلاح افزود: در این اجلاس، معضلات و مشکلات پیش رو اصناف مطرح شد و این مراسم با حضور مسئولان کشوری و استانی برگزار گردید.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ykHPQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *