• کد خبر: 80301
   منتشر کننده: ابوالفضل زارع نژاد
    تاریخ انتشار: سه شنبه 28 اسفند 1397 - 14:34
  + تصاویر
  در آخرین نشست شورای اداری شهرستان اشکذر از دست اندرکاران برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در اشکذر به ویژه هئیت ورزش های همگانی شهرستان با اهدا لوح سپاس تقدیر شد.

  به گزارش اشکذر خبر، آخرین جلسه شورای اداری شهرستان اشکذر با حضور معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار، مدیرکل دفتر سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری، فرماندار و مدیران ادارات شهرستان در سالن آمفی تئاتر شرکت فولاد آلیاژی ایران برگزار شد.

  احمد ترحمی معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار امید و آرامش را شعار سال آینده کشور در حوزه سیاسی عنوان کرد و گفت: باید در سال جدید تلاش کرد تا با کمک یکدیگر فضای نشاط، امید و آرامش را در جامعه به وجود آورد تا ضمن پیشبرد اهداف کلان نظام اسلامی، موفقیت دولت در حوزه برنامه های اقتصادی نیز محقق شود.

  ترحمی ضمن تاکید بر آمادگی دستگاه های امدادی و کمک رسان در ایام عید در قالب ستاد اجرایی خدمات سفرشهرستان ها ، بر در دسترس بودن و حضور فعال و موثر مدیران در حوزه ماموریت کاری خود در ایام تعطیل تاکید کرد.

  ترحمی بهابادی به برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس در دوم اسفند ماه سال آینده اشاره و بر لزوم همکاری دستگاه ها با فرمانداری و بخشداری ها به عنوان مجریان اصلی و ایجاد نشاط اجتماعی در فضای جامعه جهت مشارکت حداکثری مردم تاکید کرد.

  در این نشست همچنین محمدعلی شاه حسینی فرماندار اشکذر جلب، جذب و کمک های مردمی در پروژه های شهرستان را یکی از اصول بیست و چهار گانه دستورالعمل ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری دانست و اظهار داشت: در شهرستان اشکذر بیش از 40 میلیارد تومان در مناطق مختلف شهرستان و در حوزه های مختلف عمرانی، درمانی، آموزشی و فرهنگی و با مشارکت مردم و خیرین هزینه شده است.

  وی شاخص ترین برنامه های سال جدید شهرستان را در حوزه اقتصادی برشمرد و تصریح کرد: کلیت برنامه های این بخش در 17 سرفصل تنظیم شده که در اولین جلسه شورای اداری در سال جدید برای جزئیات آن برنامه ریزی خواهیم کرد.

  رئیس شورای اداری شهرستان اشکذر به روز کردن اطلس امنیتی شهرستان، برنامه ریزی برای ارتقاء نشاط اجتماعی، توجه به سازمان های مردم نهاد، صیانت از حریم امنیت عمومی و حقوق شهروندی، امور بانوان، کاهش آسیب های اجتماعی و برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی از جمله برنامه های دیگری بود که فرماندار اشکذر به آن اشاره کرد.

  در این جلسه از دست اندرکاران برگزاری همایش پیاده روی خانوادگی در اشکذر به ویژه هئیت ورزش های همگانی شهرستان با اهدا لوح سپاس تقدیر شد.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/c72Vd

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *