اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
برگزاری آئین تودیع و معارفه رئیس هلال احمر اشکذر

کریمی رفت بزاززاده آمد

شناسه خبر : 95029 | تاریخ انتشار : : 29 آبان 1399 - 8:22 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر مراسم تودیع و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر این شهرستان با اشاره به برخی از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های شهرستان اشکذر: انتظار می‌رود جمعیت هلال احمر شهرستان ضمن استفاده از ظرفیت‌های استانی و کشوری، با برنامه‌ریزی دقیق و بهره‌گیری از حداکثر توان، ظرفیت‌های بالقوه شهرستان را به مرحله بالفعل برساند.

به گزارش روابط عمومی شهرستان اشکذر، با حضور “هادی هادی‌نسب” فرماندار شهرستان اشکذر و “محسن حرازی‌زاده” مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان و دیگر مسئولان این شهرستان مراسم تکریم و معارفه رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر برگزار شد.

در این مراسم فرماندار اشکذر با اشاره به برخی از پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های این شهرستان گفت: انتظار می‌رود جمعیت هلال احمر شهرستان اشکذر ضمن استفاده از ظرفیت‌های استانی و کشوری، با برنامه‌ریزی دقیق و بهره‌گیری از حداکثر توان، ظرفیت‌های بالقوه شهرستان را به مرحله بالفعل برساند.

هادی‌نسب افزود: با توجه به شاخصه‌های مدیریت جهادیِ مدنظر مقام معظم رهبری؛ جمعیت هلال احمر ذاتاً دارای هویتی جهادی است و باید همانند گذشته پویا و فعال و با انرژی مضاعف برای اقدامات بشردوستانه در صحنه حضور داشته باشد.

نماینده عالی دولت در شهرستان اشکذر در ادامه با تأکید بر افزایش خانه‌های هلال خاطرنشان کرد: فعالیت‌های داوطلبانه و مردم محور و توانمندسازی و ایجاد آمادگی در بین آحاد جامعه  باید در اولویت امور هلال احمر قرار گیرد تا در زمان بروز حوادث تا رسیدن نیروهای امدادی، هر فرد و خانواده امدادگر خود باشد.

گفتنی است فرماندار شهرستان اشکذر در پایان این مراسم از زحمات و تلاش‌های عباسعلی کریمی در زمان تصدی ریاست هلال احمر شهرستان اشکذر تقدیر و تشکر نمود و برای سیدکاظم بزاززاده رئیس جدید جمعیت هلال احمر این شهرستان آرزوی موفقیت در انجام امور و توفیق خدمتگزاری کرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/LOFc4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec