اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
با حضور فرماندار اشکذر انجام شد

برگذاری میز خدمت در بخش خضرآباد

شناسه خبر : 96672 | تاریخ انتشار : : 18 بهمن 1399 - 19:08 | ارسال توسط :

طی نشست فرماندار شهرستان اشکذر با مردم روستاهای بخش خضرآباد؛ شهروندان این بخش به بیان مشکلات و نارسایی‌های روستاهای خود پرداختند وخواستار رفع آن شدند.

به گزارش اشکذر خبر؛ با حضور هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر و اعضای شورای تامین و سایر مسئولین این شهرستان در محل نماز جمعه بخش خضرآباد میز خدمت تشکیل شد.

در این نشست مردم روستاهای این بخش از شهرستان اشکذر به بیان مشکلات و نارسایی‌های روستاهای خود پرداختند وخواستار رفع آن شدند.

هادی‌نسب در رابطه با این نشست گفت: مسائل و مشکلات و نارسایی‌های مطرح شده بیشتر مربوط به روستاهای شرب‌العین، تقویه، دربحص، درب‌رز، مرزانک و کمال‌آباد بود که اهم آنها در مورد مسکن جوانان، پهنه دام، احیای قنوات، آنتن‌دهی و دسترسی به اینترنت، راه‌های ارتباطی روستاها و جاده یزد-خضرآباد بود که پیرامون رفع این مشکلات بحث و تبادل نظر و تصمیماتی اتخاذ شد.

وی در پایان به اتفاقات خوب رخ داده در شهرستان اشکذر در حوزه‌های مختلف بهداشت و درمان، گازرسانی، آب شرب، مخابرات، آموزش و پرورش و … اشاره کرد و گفت: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد توسعه و پیشرفت بیش از پیش روستاهای بخش خضرآباد و مهاجرت معکوس به این روستاها باشیم.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/CSwKi

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec