مسئولان جهاد کشاورزی شهرستان اشکذر و دهستان کذاب اقدام به برپایی میزخدمت در محل نماز جمعه این هفته بخش خضراباد در حسینیه روستای هامانه کردند.

به گزارش اشکذر خبر، همزمان با فرارسیدن ایام الله دهه مبارک فجر سالروز پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی مسئولان جهاد کشاورزی شهرستان اشکذر و دهستان کذاب اقدام به برپایی میزخدمت در محل نماز جمعه این هفته بخش خضراباد در حسینیه روستای هامانه کردند.

مدیر جهادکشاورزی شهرستان اشکذر گفت:هدف از برپایی میز‌های خدمت ارتباط مستقیم مردم با مسوولان و ارتقای کیفی ارائه خدمات است؛ افزون بر این با حضور مسئولان در میز خدمت، فرصتی فراهم می‌شود تا مردم بتوانند مطالبه‌های خود را به صورت مستقیم مطرح و برای رفع آنها از مسئولان چاره جویی کنند.

نعمت الله جعفری کاهش زمان رسیدگی به امور مراجعان، تکریم ارباب رجوع و عملکرد اداری مطلوب، از جمله اهداف شاخص این میز خدمت برشمرد و گفت با توجه به پراکندگی روستا‌های بخش خضرآباد برپایی میزخدمت در مراسم نماز جمعه را فرصتی مناسب برای ارائه خدمات به روستا نشینان این منطقه عنوان کرد.

جعفری گفت: امروز جمع زیادی از اهالی روستا‌های بخش خضرآباد با مراجعه به این میز خدمت مشکلات خود را مستقیما مطرح و خواهان رسیدگی شدند.

امروز همچنین صندوق کارگزاری بیمه روستاییان؛ کشاورزان و عشایر نیز با حضور در محل اقامه نماز جمعه نسبت به خدمت رسانی به مردم روستا‌های مختلف بخش خضرآباد اقدام کردند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Q0ulS