• کد خبر: 25418
   منتشر کننده: سعید دهقانی اشکذری
    تاریخ انتشار: دوشنبه 22 مهر 1392 - 17:35
  در آستانه آغاز دهه امات و ولایت؛
  عسکری در این جلسه که با هدف برگزاري شکوهمند اعياد ديني و مذهبي که زمينه ساز بهجت و سرور آحاد جامعه و بستر ساز همبستگي و همدلي ملت برگزار شد، ستاد گراميداشت دهه امامت و ولايت را دربرگيرنده کليه دستگاههاي دولتي و عمومي ومجامع مردمي و صنفي شهرستان عنوان کرد.

  به گزارش اشکذر نیوز، در این جلسه حجت الاسلام عسکری دبیر اجرایی ستاد غدیر شهرستان اشکذر ضمن عرض تبریک به مناسبت عید سعید قربان و دهه امامت و ولایت و خیر مقدم به مسئولین شهرستان، با بیان این که غدیر روز تکمیل دین اسلام است، گفت: با کامل شدن نعمت خداوند بر بندگان خویش در این روز، نعمت بزرگ ولایت بر امت پیامبر ارزانی شد.

  عسکری در این جلسه که با هدف برگزاری شکوهمند اعیاد دینی و مذهبی که زمینه ساز بهجت و سرور آحاد جامعه و بستر ساز همبستگی و همدلی ملت برگزار شد، ستاد گرامیداشت دهه امامت و ولایت را دربرگیرنده کلیه دستگاههای دولتی و عمومی ومجامع مردمی و صنفی شهرستان عنوان کرد.

  وی افزود: عید قربان عید استقامت در راه دین و مقامت در برابر سختیها و اطاعت در مقابل فرمان ولی امر و امام جمعه برای تحقق آموزه های قرآنی است.

  دبیر ستاد دهه امامت و ولایت شهرستان اشکذر نیز گفت: در این جلسه، راهکارها، پیشنهادات و برنامه های پیش بینی شده در دهه امامت و ولایت، مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

  حجت الاسلام عسکری افزود: مقرر شد ادارات، برنامه های پیشنهادی خود را برای تدوین و برنامه ریزی مناسب، به دبیر خانه ستاد تحویل دهند.

  جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج شهرستان نیز برگزاری دعای عرفه به همت دانشگاه علم و هنر اشکذر در مسجد جامع اشکذر، برپایی نماز عید قربان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد اشکذر،مسابقه وبلاگ نویسی و مقاله نویسی، جشن غدیر، نشست بصیرتی برای دانش آموزان و … از جمله برنامه های این دهه نام برد.

  *نسیم صادق*

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/VjhxM

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *