• کد خبر: 27309
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: شنبه 5 بهمن 1392 - 14:58
  فرماندار یزد:
  فرماندار یزد در دیدار با مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد گفت: مساجد نقش تأثیرگذاری در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی داشته اند و از این رو برنامه های دهه مبارک فجر باید به بهترین نحو ممکن در مساجد سطح کشور برگزار شود.

  به گزارش اشکذر نیوز، مسئول دبیرخانه کانون های فرهنگی هنری مساجد استان یزد با سیفی فرماندار یزد دیدار کرد.

  عزیزا…سیفی با بیان اینکه مساجد در دوران مبارزات مردم علیه رژیم شاهنشاهی نقش بسزایی داشته اند اظهار داشت: مساجد نقش تأثیرگذاری در پیروزی و تداوم انقلاب اسلامی داشته اند و از این رو برنامه های  دهه مبارک فجر باید به بهترین نحو ممکن در مساجد سطح کشور برگزار شود.

  فرماندار با اشاره به اینکه از یکی مهمترین اهداف برگزاری برنامه های دهه فجر آشنا سازی نوجوانان و جوانان با اهداف انقلاب اسلامی است افزود: کانون های فرهنگی مساجد باید با برنامه ریزی مناسب و برگزاری برنامه های جذاب در صدد جذب و مشارکت حداکثری مردم بویژه جوانان در جشنهای انقلاب اسلامی باشند.

  وی با تأکید به اینکه برگزار کننده اصلی جشنهای پیروزی انقلاب اسلامی مردم می باشند خاطر نشان کرد: انقلاب اسلامی مردمی ترین انقلاب جهان است و به همين دليل باید جشن های پيروزي انقلاب اسلامي در سراسر كشور به ويژه در یزد نیز با مشارکت مردم برگزار شود.

  در این دیدار محسن رستگاری مسئول دبیرخانه کانونهای فرهنگی هنر مساجد استان یزد ضمن اعلام آغاز به کار کمیته مساجد ستاد دهه فجر انقلاب اسلامی استان یزد گفت: آغاز به بکار دبیرخانه دائمی جشنواره کشوری روح خدا،‌ برگزاری نشست های تخصصی، تبیین اندیشه های امام خمینی (ره) و اهداف انقلاب اسلامی در مساجد، بازدید از خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران، غبارروبی گلزار شهداء و ایجاد ایستگاههای صلواتی درب مساجد به صورت منطقه ای از مهمترین برنامه های این کمیته می باشد.

  وی اضافه کرد: مسابقات نقاشی ، خاطره نویسی ، ورزشی و نیز نمایشگاه روز شمار انقلاب اسلامی و … از دیگر برنامه های ایام الله دهه فجر توسط کانون های فرهنگی هنری مساجد استان خواهد بود.

  منبع: روابط عمومی فرمانداری یزد

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/mtfMv

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *