اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

برنامه‌های ایام دهه فجر اداره کتابخانه‌های اشکذر اعلام شد

شناسه خبر : 79165 | تاریخ انتشار : : 13 بهمن 1397 - 8:28 | ارسال توسط :

به گزارش پایگاه خبری اشکذر خبر؛ ولی‌الله حفظی به تشریح برنامه‌های این اداره در ایام بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر پرداخت. رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر با اشاره به‌پیش رو بودن دهه فجر انقلاب اسلامی و سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، اهمیت این رویداد مهم را یادآور شد […]

به گزارش پایگاه خبری اشکذر خبر؛ ولی‌الله حفظی به تشریح برنامه‌های این اداره در ایام بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر پرداخت.

رئیس اداره کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر با اشاره به‌پیش رو بودن دهه فجر انقلاب اسلامی و سالگرد پیروزی انقلاب شکوهمند اسلامی، اهمیت این رویداد مهم را یادآور شد و ابراز داشت: جلسه هم‌اندیشی کتابداران باهدف برنامه‌ریزی جهت برگزاری هرچه بهتر برنامه‌های دهه فجر در شهرستان اشکذر برگزار شد و پس از بررسی و تجمیع نظر کتابداران مصوب گردید که برنامه‌های فرهنگی این اداره در دو سطح شهرستانی و کتابخانه‌ای به اجرا درآید.

حفیظی برگزاری مسابقه کتاب‌خوانی “وصیت‌نامه امام خمینی” با مشارکت ادارات و کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر را از مهم‌ترین برنامه‌های این اداره در ایام بزرگداشت دهه فجر در سطح این شهرستان برشمرد.

وی دیدار با خانواده شهدا، غبار رویی از و عطرافشانی گلزار شهدا، نواخته شدن زنگ انقلاب، برگزاری نشست کتاب‌خوان اختصاصی ویژه بانوان، برگزاری جشن انقلاب اسلامی، برگزاری قصه‌گویی ویژه کودکان، برگزاری مسابقه نقاشی با موضوع دهه فجر و خاطره گویی در کتابخانه‌های عمومی شهرستان اشکذر را ازجمله فعالیت‌های ایام دهه فجر در شهرستان اشکذر برشمرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Mutie

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124