به گزارش اشکذر خبر؛ سرهنگ حسین هاتفی فرمانده نیروی مقاومت بسیج شهرستان اشکذر در جمع اصحاب رسانه این شهرستان گفت: برنامه‌های هفته دفاع مقدس امسال بهتر و باشکوه‌تر از سال‌های گذشته در مناطق مختلف این شهرستان از جمله شهر مجومرد، دهستان رستاق و بخش خضرآباد برگزار خواهد شد. هاتفی در ادامه گفت: دفاع مقدس دورانی […]

به گزارش اشکذر خبر؛ سرهنگ حسین هاتفی فرمانده نیروی مقاومت بسیج شهرستان اشکذر در جمع اصحاب رسانه این شهرستان گفت: برنامه‌های هفته دفاع مقدس امسال بهتر و باشکوه‌تر از سال‌های گذشته در مناطق مختلف این شهرستان از جمله شهر مجومرد، دهستان رستاق و بخش خضرآباد برگزار خواهد شد.

هاتفی در ادامه گفت: دفاع مقدس دورانی سرشار از حماسه و عرصه‌ای برای نمایش اوج ایثار و از خود گذشتگی بود که جانبازان و ایثارگران ستارگان و حماسه آفرینان این دوران پرافتخار هستند.

وی با اشاره به اینکه دفاع مقدس متعلق به همه آحاد مردم است مشارکت و همکاری کلیه دستگاه های اجرایی با بسیج را ضروری دانست و اظهار داشت: همه دستگاه ها در این امر فعالانه مشارکت کنند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اشکذر اجرای رژه نیروهای مسلح، برگزاری یادواره شهدای مدافع سلامت در روستای اتابک، عطر افشانی و غبارروبی گلزار شهدا در سطح شهرستان اشکذر، تجلیل از خانواده معزز شهدا و جانبازان، نواختن زنگ مقاومت در مدارس، برگزاری حلقه صالحین مدیران ادارات، تجلیل از سربازان این شهرستان و تجلیل از رزمندگان هفته دفاع مقدس را از جمله برنامه های هفته‌ دفاع مقدس در مناطق مختلف این شهرستان برشمرد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ZxsDv