اشکذر خبر

مدیر کل فرودگاه بین‌المللی شهید آیت الله صدوقی یزد خبر داد:

برقراری پرواز فوق العاده نوروزی به مقصد قشم

شناسه خبر : 97297 | تاریخ انتشار : : 17 اسفند 1399 - 18:29 | ارسال توسط :

مدیرکل فرودگاه‌ بین‌المللی شهید آیت الله صدوقی استان یزد با اشاره به درخواست شهروندان برای سفر در ایام نوروز و تقاضای برقراری پرواز مستقیم از فرودگاه بین المللی یزد به شهر قشم از راه اندازی این مسیر پروازی ویژه ایام نوروز خبر داد.

به گزارش اشکذر خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل فرودگاه‌های استان یزد؛ عباس محمدی اظهار داشت: پرواز یزد- قشم- یزد در روزهای ۲۸ اسفند ماه سالجاری و یکم، چهارم، هفتم، دهم و سیزدهم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ برقرار می‌شود و در ایام نوروز این پرواز توسط شرکت هواپیمایی کاسپین با هواپیمای MD انجام می شود.

وی افزود: با افزایش درخواست سفر در ایام نوروز و تقاضای برقراری پرواز مستقیم از فرودگاه بین المللی یزد به شهر قشم جهت رفاه حال مسافران نوروزی این مسیر پروازی ویژه ایام نوروز برقرار شد.

محمدی گفت: اداره کل فرودگاه‎های استان و کلیه نهادها و ارگان‎های مستقر در فرودگاه بین المللی یزد از آمادگی کامل برای ارائه خدمات به مسافران نوروزی و رعایت نمودن تمام پروتکل‌های بهداشتی برخوردار هستند و شرکت های هواپیمایی نیز باید ضمن برنامه‎ریزی برای جلوگیری از تاخیر پروازها، نماینده خود را در نوروز در فرودگاه یزد مستقر کنند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/21IIQ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *