اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

برقراری دوباره پرواز صبح جمعه تهران – یزد با پیگیری های ایرنا

شناسه خبر : 62958 | تاریخ انتشار : : 03 اردیبهشت 1396 - 22:28 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر ، محمدجواد ادیب دوست روز یکشنبه در این خصوص گفت: این اقدام درپی درخواست مکرر مسافران فرودگاه بین المللی یزد انجام شده و این پرواز از جمعه این هفته ساعت 7:10 صبح از تهران به مقصد یزد و ساعت 9:10 صبح از یزد به مقصد تهران انجام خواهد شد. وی اظهار […]

به گزارش اشکذر خبر ، محمدجواد ادیب دوست روز یکشنبه در این خصوص گفت: این اقدام درپی درخواست مکرر مسافران فرودگاه بین المللی یزد انجام شده و این پرواز از جمعه این هفته ساعت 7:10 صبح از تهران به مقصد یزد و ساعت 9:10 صبح از یزد به مقصد تهران انجام خواهد شد.
وی اظهار کرد: این پروازها پس از حدود هفت ماه وقفه، مجددا با پیگیری های مدیرکل فرودگاه های استان یزد و همزمان با فرارسیدن عیدسعید مبعث از سوی شرکت هواپیمایی نفت و با هواپیمای فوکر 100 صورت می گیرد.
مسئول روابط عمومی اداره کل فرودگاه های یزد علت تعطیلی پروازهای صبح جمعه تهران- یزد در ماه های گذشته را مسائل مربوط به شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی (ایران ایر) عنوان کرد.
با توجه به اینکه عده ای از استادان دانشگاه های معتبر کشور در طول هفته در تهران تدریس دارند و تنها در 2 روز پایانی هفته می توانند در دانشگاه های سایر استان ها برای دانشجویان مقاطع تکمیلات تحصیلی ارائه درس داشته باشند، حذف پروازهای صبح جمعه یزد برنامه کلاس های دانشگاه هایی را که در روز جمعه برگزار می شود که عمدتا در دوره های کارشناسی ارشد و دکترا هستند، تحت تاثیر قرار داده است.
بعد از گزارش اول ایرنا٬ با پیگیری های مدیرکل فرودگاه های استان یزد و خبرگزاری جمهوری اسلامی قول اولیه برای برقراری پرواز از سوی یک شرکت دیگر تا عید مبعث داده شد.
فرودگاه یزد با پیشرفت های زیرساختی در دولت تدبیر و امید هر سال شاهد رشد تعداد پروازها و مسافران بوده به گونه ای که در سال 1395نسبت به مدت مشابه سال قبل از آن تعداد پرواز در این فرودگاه 26 درصد و تعداد مسافر جابجا شده 28 درصد و نیز میزان بار جابجا شده 22 درصد افزایش داشته است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/QdPhD

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124