اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

بررسی مشکلات روستاهای بخش خضرآباد با حضور فرماندار و مسئولان شهرستان اشکذر

شناسه خبر : 69717 | تاریخ انتشار : : 04 دی 1396 - 7:59 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، فرماندار اشکذر و امام‌جمعه بخش خضرآباد به‌اتفاق دادستان و مسئولان جهاد کشاورزی اشکذر و کذاب مشکلات و کمبودهای این روستاها را موردبررسی قراردادند. امام‌جمعه بخش خضرآباد عمده مشکلات مردم روستاهای بخش خضرآباد را کمبود آب شرب اهالی این مناطق عنوان کرد و خواستار تسریع در آب‌رسانی به شهر […]

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر از خضرآباد، فرماندار اشکذر و امام‌جمعه بخش خضرآباد به‌اتفاق دادستان و مسئولان جهاد کشاورزی اشکذر و کذاب مشکلات و کمبودهای این روستاها را موردبررسی قراردادند.

امام‌جمعه بخش خضرآباد عمده مشکلات مردم روستاهای بخش خضرآباد را کمبود آب شرب اهالی این مناطق عنوان کرد و خواستار تسریع در آب‌رسانی به شهر و روستاهای بخش خضرآباد شد.

حجت‌الاسلام غالبی در ادامه سخنان خود احیا و مرمت قنوات را از دیگر خواسته کشاورزان و مردم این روستاها بیان کرد و خواستار تخصیص اعتبار لازم برای احیا مرمت و لایروبی قنوات شد.

امام‌جمعه بخش خضرآباد هم‌چنین از مسئولان بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خواست تا با هماهنگی شوراهای اسلامی در جوار روستاها زمین‌های مناسبی را برای ساخت مسکن جوانان شناسایی و به جوانان و اهالی روستاها واگذار نمایند.

زیرسازی بهسازی و آسفالت راه روستای ارزانک عمده مشکل مطرح‌شده در دیدار با مسئولان اشکذر توسط اهالی این روستا بود.

محمدعلی شاه‌حسینی و مسئولان جهاد کشاورزی در خصوص آب‌رسانی به روستاهای این بخش و تامین اعتبار برای مرمت قنوات و راه ارزانک قول مساعد دادند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/FZwOe

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124