اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

بررسی مسائل و مشکلات مسکن مهر اشکذر در نشست شورای مسکن

شناسه خبر : 67997 | تاریخ انتشار : : 20 مهر 1396 - 11:56 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر ، نشست شورای مسکن شهرستان اشکذر  به ریاست فرماندار و با موضوع بررسی مسائل و مشکلات مسکن مهر شهر اشکذر برگزار شد.  فرماندار اشکذر بابیان اینکه این نشست عمدتاً در خصوص مساکنی است که علا رغم پیگیری‌های فراوان متأسفانه همچنان دارای مشکل است اظهار داشت: ضروری است با جدیت بیشتر موانع […]

به گزارش اشکذر خبر ، نشست شورای مسکن شهرستان اشکذر  به ریاست فرماندار و با موضوع بررسی مسائل و مشکلات مسکن مهر شهر اشکذر برگزار شد.

 فرماندار اشکذر بابیان اینکه این نشست عمدتاً در خصوص مساکنی است که علا رغم پیگیری‌های فراوان متأسفانه همچنان دارای مشکل است اظهار داشت: ضروری است با جدیت بیشتر موانع و مشکلات این مساکن مرتفع و دغدغه‌های مردم در این خصوص برطرف گردد.

 محمدعلی شاه‌حسینی افزود: مشکلات مسکن مهر شهر اشکذر به وزیر نیز منعکس‌شده است و با دستور ایشان برای واحدهایی که با تأیید کارشناسان مربوطه مشکل آن‌ها تأیید گردد زمین واگذار خواهد شد.

 وی در بخش دیگر صحبت‌های خود با اشاره به اینکه دلایل ایجاد این مشکلات بررسی‌شده و درنهایت با اعلام نظر رسمی کارشناسان سیستم دفع فاضلاب پیشنهاد گردیده است نیز خاطرنشان کرد: در همین راستا برای تغییر آبریز و انتقال فاضلاب این پروژه، سرمایه‌گذاری ۱ میلیارد تومانی با اعتبارات ملی تأمین و مراحل اجرای آن در حال انجام است.

منبع روابط عمومی فرمانداری اشکذر

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/vjdlF

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124