در نشست رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اشکذر با شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر مسائل و مشکلات مجموعه ورزشی دانش آموزی شهرستان اشکذر بررسی شد.

به گزارش اشکذر خبر، رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر به مهمترین مسائل و مشکلات مجموعه ورزشی دانش آموزی (کوثر) شهرستان اشکذر اشاره و گفت: این مجموعه ظرفیت بزرگی در حوزه ورزشی شهرستان به شمار می رود که متاسفانه چندین سال است مورد استفاده قرار نگرفته است.

حیدری افزود: جهت تکمیل این مجموعه باید به صورت فازبندی کار کارشناسی صورت گیرد و بر مبنای برآورد هزینه های صورت گرفته به صورت مشارکتی و در قالب تفاهم نامه با مدیریت آموزش و پرورش شهرستان کار تکمیل پروژه دنبال شود.

وی خاطر نشان کرد: انتظار می رود برای تکمیل این پروژه برنامه ریزی به گونه ای باشد تا این مجموعه ورزشی در آینده از مسابقات دانش آموزی استانی و حتی کشوری میزبانی کند.

رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان اشکذر از اعلام آمادگی این اداره برای تکمیل مجموعه ورزشی کوثردر قالب تفاهم نامه و بر مبنای کار کارشناسی خبر داد.

فلاح اظهار داشت: با توجه به اینکه مجموعه ورزشی کوثر ردیف اعتباری از وزارتخانه ندارد لذا باید با مشارکت خیرین و مجموعه شهرستان بحث تکمیل پروژه از جمله موضوع زیرساخت و بسترسازی، احداث زمین چمن مصنوعی بزرگ، پیست دو میدانی و سکوها نیز دنبال شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/hbm5r