اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

برد شیرین اشکذر در برابر رقیب سنتی / اشتباهات داوری حاشیه ساز شد

شناسه خبر : 69521 | تاریخ انتشار : : 25 آذر 1396 - 8:00 | ارسال توسط :

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر، در چارچوب لیگ برتر فوتبال استان یزد تیم فوتبال فرانتک اشکذر توانست در ورزشگاه 22 بهمن اشکذر  تیم تندیس زارچ با نتیجه دو بر یک شکست بدهد و پیروز از میدان خارج شود . بازی بین تیم های فرانتک اشکذر و تندیس زارچ با 15 دقیقه تاخیر آغاز شد، از […]

به گزارش خبرنگار اشکذر خبر، در چارچوب لیگ برتر فوتبال استان یزد تیم فوتبال فرانتک اشکذر توانست در ورزشگاه 22 بهمن اشکذر  تیم تندیس زارچ با نتیجه دو بر یک شکست بدهد و پیروز از میدان خارج شود .

بازی بین تیم های فرانتک اشکذر و تندیس زارچ با 15 دقیقه تاخیر آغاز شد، از آغاز بازی تیم اشکذر با حملات متعدد دروازه تیم زارچ را تهدید و تیم زارچ با دفاع خود حملات آنها را خنثی می کرد تا اینکه دقیقه 16 ، گل اول بازی توسط محسن کسمایی برای تیم فرانتک اشکذر زده شد.

فرانتک با زدن این گل با احتیاط بیشتر بازی ادامه داد و تیم تندیس زارچ نیز چند حمله ای هم ایجاد کرد اما گلی در برنداشت و نیمه اول بازی با نتیجه 1 بر صفر به نفع تیم اشکذر به پایان رسید.

در نیمه دوم این تندیس زارچ بود که بازی را بهتر آغاز کرد اما مدافعان فرانتک بی نقض عمل کردند و به خوبی حملات تیم زارچ را خنثی کردند؛ در دقیقه 56 طی یک ضد حمله، پاس خوب پشت مدافعان تندیس زارچ برای احسان بابارحیم او را در موقعیت خوبی قرار داد و با زدن ضربه ای عالی و دور از دستان دروازه بان، گل دوم برای تیم اشکذر رقم خورد .

زارچی ها که بازی را باخته می دیدند به حملات خود ادامه دادند تا اینکه داور به اشتباه نقطه پنالتی را برای این تیم نشان داد و آنها موفق شدند در دقیقه 65 گل اول خود را به ثمر برسانند.

این نتیجه تا پایان بازی ادامه داشت و تیم اشکذر توانست با نتیجه 2 بر 1 تیم تندیس زارچ را شکست بدهد و برنده این نبرد هیجان انگیز و پرحاشیه باشد .

گفتنی است اشتباهات فراوان و قضاوت های نادرست داور و کمک هایش بازی را به حاشیه کشاند و هواداران و بازیکنان هر دوتیم از این وضعیت ناراضی بودند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/VMAmB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec