اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

برد خانگی تیم فوتسال شهید کلانتری اشکذر مقابل پدیده پارسیان یزد/پدیده ناپدید شد

شناسه خبر : 27683 | تاریخ انتشار : : 18 بهمن 1392 - 0:53 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز این بازی که از ساعت 19 در سالن 22 بهمن اشکذر آغاز شد ، تیم شهید کلانتری موفق شد پدیده پارسیان یزد را 6 بر1 شکست دهد. ایمان حمیدپور، سیدمحمد ترنجی نیا و علی ابراهیمی گلزنان تیم شهید کلانتری  در نیمه اول بودند. با آغاز نیمه دوم باز هم این تیم […]

به گزارش اشکذر نیوز این بازی که از ساعت 19 در سالن 22 بهمن اشکذر آغاز شد ، تیم شهید کلانتری موفق شد پدیده پارسیان یزد را 6 بر1 شکست دهد.

ایمان حمیدپور، سیدمحمد ترنجی نیا و علی ابراهیمی گلزنان تیم شهید کلانتری  در نیمه اول بودند.

با آغاز نیمه دوم باز هم این تیم شهید کلانتری بود که به گل رسید.محمد حسن پیشداد بازیکن اشکذری تیم شهید کلانتری موفق شد گل چهارم را به ثمر برساند.گل پنجم و ششم هم توسط ابوالفضل کریمی به ثمر رسید.

تک گل تیم پدیده از روی نقطه پنالتی به ثمر رسید.

البته در اواخر نیمه دوم محمد امیری دروازه بان تیم شهید کلانتری اخراج شد تا محمد حسین دهقانی دیگر بازیکن اشکذری تیم شهید کلانتری فرصت حضور در میدان را پیدا کند که عملکرد قابل قبولی از خود به نمایش گذاشت.

در پایان این بازی ایمان حمیدپور از تیم شهید کلانتری به عنوان بهترین بازیکن و فرزین از تیم پدیده به عنوان بازیکن اخلاق زمین شناخته شدند.

تیم شهید کلانتری با این سه امتیاز  20 امتیازه شد و با یک بازی بیشتر نسبت به تیم اول  و  یک امتیاز اختلاف در مکان دوم جدول لیگ قرار گرفت.

گفتنی است که بازی بعدی تیم شهید کلانتری در دور برگشت با نماینده بافق در اشکذر خواهد بود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/WMqlB

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124