اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

برداشت‌های بی رویه از چاه های آب اشکذر جهت تامین آب استان یزد

شناسه خبر : 30040 | تاریخ انتشار : : 29 تیر 1393 - 6:32 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز،رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر در مصاحبه با نسیم صادق با اشاره به  برداشت‌های بی رویه استان یزد از چاه های آب اشکذر جهت تامین آب استان اظهار داشت: چنین مواردی در سال های گذشته نیز رخ داده بود که متاسفانه علی رقم تذکرات مطرح شده، پاسخی از سوی مسئولین استان دیده نشد. […]

حفر چاه آب در اشکذر

به گزارش اشکذر نیوز،رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر در مصاحبه با نسیم صادق با اشاره به  برداشت‌های بی رویه استان یزد از چاه های آب اشکذر جهت تامین آب استان اظهار داشت: چنین مواردی در سال های گذشته نیز رخ داده بود که متاسفانه علی رقم تذکرات مطرح شده، پاسخی از سوی مسئولین استان دیده نشد.

“کاظمی” رئیس شورای اسلامی شهر اشکذر با بیان اینکه برداشت آب از چاه های آب اشکذر تاکنون هیچ مزیتی برای این شهرستان در پی نداشته است، تصریح کرد: اگر چنین اتفاقی در سایر شهرستان های مجاور استان رخ می داد، آیا مسئولین در ازای آن بی تفاوت می ماندند و هیچ امتیازی را برای آن شهرستان قائل نمی شدند.

وی خاطر نشان کرد: متاسفانه همانطور که اشاره شد چنین مواردی در سال های قبل نیز وجود داشته و هیچ سودی در برابر این برداشت ها عاید شهرستان نشده است.

شنیده ها حاکی از آن است که تاکنون تعداد بیش از 30 حلقه چاه در چرخاب اشکذر جهت تامین آب استان یزد حفر شده است.

لازم به ذکر است که خضرآباد اشکذر چندین سال است که از کمبود آب زجر می کشد و هنوز اقدام موثری جهت تامین آب آن صورت نگرفته است.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/M1how

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec