اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
فرماندار اشکذر در دیدار با مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی یزد:

برخی از روستاهای بخش خضرآباد به گاز شهری دسترسی ندارند

شناسه خبر : 95018 | تاریخ انتشار : : 28 آبان 1399 - 13:55 | ارسال توسط :

فرماندار شهرستان اشکذر در دیدار با مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد ضمن تاکید بر توزیع عادلانه گاز مایع و نفت سفید بین مصرف‌کنندگان واقعی به صورت الکترونیکی؛ گفت: برخی از روستاهای بخش خضرآباد از جمله بوز، پناه‌کوه، خمسیان، میل سفید و دولاب هنوز به گاز شهری دسترسی ندارند.

به گزارش اشکذر خبر؛ هادی هادی‌نسب فرماندار شهرستان اشکذر طی دیدار با مدیرعامل شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه یزد که محسن خلیلی بخشدار مرکزی نیز حضور داشت؛ توزیع عادلانه گاز مایع و نفت سفید بین مصرف‌کنندگان واقعی به صورت الکترونیکی را بسیار ارزشمند دانست و افزود: این اقدام کنترل قاچاق سوخت و کاهش خطرات استفاده غیرمجاز از گاز مایع را به دنبال خواهد داشت.

هادی‌نسب در ادامه یکی از دلایل افزایش ۲۰ درصدی استفاده از گاز مایع در شهرستان اشکذر را استفاده غیرمجاز از آن بعنوان سوخت خودرو عنوان کرد و اظهار داشت: با اجرای کامل طرح توزیع الکترونیکی، مصرف‌کنندگان واقعی گاز مایع و نفت سفید بدون دغدغه و براحتی به نیازشان دسترسی خواهند داشت.

فرماندار شهرستان اشکذر ادامه داد: برخی از روستاهای بخش خضرآباد از جمله بوز، پناه‌کوه، خمسیان، میل سفید و دولاب  هنوز به گاز شهری دسترسی ندارند و تاکنون ۲۱۴ خانوار در سدف (سامانه درخواست فراورده‌های نفتی) ثبت‌نام کرده‌اند و حدود ۴۰ خانوار دیگر درحال تکمیل مراحل ثبت‌نام هستند.

در این دیدار عبدالرضا انتظاری مدیرعامل شرکت پخش فراورده‌های نفتی منطقه یزد نیز ضمن تشریح نحوه ثبت‌نام در این سامانه گفت: جهت جلوگیری از ایجاد اختلال در روند تأمین گاز و نفت و ضرورت ثبت‌نام شهروندان با توجه به در پیش بودن فصل سرما و زمستان، تقاضا داریم خانوار‌ها هر چه زودتر نسبت به ثبت نام در سامانه اعلامی از سوی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی اقدام فرمایند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/jV31I

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec