• کد خبر: 92505
   منتشر کننده: امیرمحمد نوری زاده
    تاریخ انتشار: سه شنبه 17 تیر 1399 - 14:11
  آرش نواب گفت: نیرو های انتظامی با کسانی که بدون مجوز سیم های برق را حمل میکنند برخورد قانونی خواهند داشت.

  به گزارش صبح ساباط، مهندس آرش نواب در حاشیه دیدار با فرماندهان نیروی انتظامی و تجلیل از کارکنان پلیس آگاهی و پیشگیری از سرقت سیم ، با اشاره به همدلی خوب دو ارگان توزیع برق و نیروی انتظامی در موضوع کاهش سرقت سیم ها و تجهیزات برق ، افزود : کلیه ایستگاه های ایست و بازرسی سراسر استان و مامورین گشت انتظامی با حاملان سیم های برق بدون مجوز لازم برخورد قانونی خواهند داشت.
  وی اضافه کرد : کارکنان همه پیمانکاران برق در سطح استان دارای کارت شناسایی هستند و پلیس با افراد مشکوک و فاقد هویت مناسب برخورد می کند.
  این مسئول اذعان کرد : مامورین اداره برق دارای لباس متحدالشکل و کارت شناسایی بوده و این موضوع از طریق رسانه های محلی و صداوسیما منعکس شده تا شناسایی سارقان تجهیزات برای مردم امکان پذیر شود.
  وی متذکر شد: برای ساماندهی محل خرید و فروش ضایعات در شهر یزد پلیس و توزیع برق با ارگان های زیربط مکاتبه خواهد شد تا تمرکز بیشتری بر روی آنان وجود داشته باشد.
  مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان یزد خاطرنشان کرد :برای پیشگیری از سرقت تجهیزات ، بزودی دوره های آموزشی از طریق پلیس برای کارکنان شرکت توزیع و پیمانکاران برای پیشگیری از سرقت تجهیزات برگزار خواهد شد.

  منبع: دفتر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق استان یزد

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/xK89S

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *