بخشدار مرکزی اشکذر طی پیامی سالروز تاسیس شهرداری و دهیاری را تبریک گفت.

به گزار ش اشکذر خبر؛ امیر ملانوری بخشدار مرکزی اشکذر طی پیامی سالروز تاسیس شهرداری و دهیاری را تبریک گفت.

متن پیام ملانوری به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

نابرده رنج گنج میسر نمی شود
مزدآن گرفت، جان برادر که کار کرد

دهیاران زحمتکش رستاق و شهرداران محترم و پرسنل خدوم شهرداری اشکذر و مجومرد

سلام علیکم

همه واقفیم که ۱۴ تیرماه با هدف آشنایی هر چه بیشتر افراد جامعه و شهروندان با خدمات دهیاری‌ها و شهرداری‌ها، و ایجاد همدلی و همیاری و همکاری بیشتر مردم و نهاد مدیریت روستایی و شهری و نیز به منظور ایجاد فرصتی مغتنم برای تکریم و پاسداشت خدمات و زحمات ارزشمند آنها، روز شهرداری و دهیاری نامیده شده است.

فلذا بدون تردید نامگذاری یک روز در تقویم کشوری بدین نام نشان‌دهنده شأن، منزلت و نیز جایگاه ویژه دهیار در حوزه مدیریت روستایی، و شهردار با ایجاد محیط امن و توأم با آرامش برای شهروندان به واسطه خدمات مطلوب و بی‌منت است. در واقع دهیاری‌ها با حداقل امکانات مالی و نیروی انسانی خدمات بسیار ارزنده‌ای به روستاها ارائه کرده و نقش عمده‌ای در توسعه روستایی ایفا نموده است.

اینجانب بدینوسیله ضمن تبریک این روز از خدمات خالصانه کارکنان پرتلاش و خدوم دهیاری‌های محترم روستاهای رستاق و همچنین پرسنل زحمتکش شهرداری‌ و اعضای شورای اسلامی شهر اشکذر و مجومرد تقدیر و تشکر نموده و از درگاه خداوند سبحان توفیقات روز افزون توأم با سعادت و سلامتی در کنار خدمت بی بدیل به مردم را برای همه فعالان و زحمتکشان این عرصه مسئلت دارم.

دست در دست هم دهیم به مهر
میهن خویش را کنیم آباد

والعاقبه للمتقین

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/w4cT7