اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec
امام جمعه خضرآباد تاکید کرد:

بخشدار خضرآباد زمینه پیشرفت بخش خضرآباد را فراهم سازد

شناسه خبر : 94632 | تاریخ انتشار : : 19 مهر 1399 - 13:44 | ارسال توسط :

امام جمعه خضرآباد با اشاره به انتصاب بخشدار بومی برای نخستین بار در بخش خضرآباد؛ از بخشدار جدید خواست تا با تعامل بیشتر و بهتر با ادارات و شوراهای اسلامی زمینه پیشرفت هرچه بیشتر این بخش از شهرستان اشکذر فراهم سازد.

به گزارش اشکذر خبر؛ حجه الاسلام غالبی امام جمعه بخش خضرآباد در جمع نمازگزاران جمعه که در مسجد امام زاده سید کافی(ع) برگزار شد؛ با اشاره به ساخت و سازهای غیر مجاز در حریم روستاها گفت: بنا به اعلام اداره جهاد کشاورزی شهرستان اشکذر با تمام افرادی که با تغیبر کاربری باغات و زمین‌های کشاورزی این منطقه بدون اخذ مجوزهای لازم اقدام به ساخت و ساز نمایند؛ برخورد و این بناها تخریب می‌شود.

غالبی به انتصاب بخشدار بومی برای نخستین بار در حوزه بخشداری خضرآباد اشاره کرد و از بخشدار جدید خواست تا با تعامل بیشتر و بهتر با ادارات و شوراهای اسلامی زمینه پیشرفت هرچه بیشتر این بخش را فراهم سازد.

خطیب جمعه خضرآباد در ادامه با اشاره به روند صعودی کرونا در اکثر مناطق کشور و استان یزد و تعطیلی پیاده روی اربعین حسینی از آحاد مردم خواست تا بیشتر از قبل شیوه‌نامه‌های بهداشتی را رعایت کنند؛ تا زنجیره انتقال این بیماری هرچه زودتر قطع شود.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/81xYT

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec