• کد خبر: 24252
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: شنبه 5 مرداد 1392 - 14:35
  رییس پلیس آگاهی یزد از دستگیری رمالی خبر داد :
  رییس پلیس آگاهی یزد از دستگیری رمالی خبر داد که با نوشتن عبارات موهن به بهانه بخت‌گشایی از مردم کلاهبرداری می‌کرد.

  به گزارش اشکذر نیوز به نقل از ایسنا، سرهنگ خالقی در تشریح جزئیات این خبر با بیان اینکه در هفتم تیرماه امسال ماموران انتظامی در جریان اقدامات فردی به نام «جواد» قرار گرفتند که اقدام به رمالی می‌کرد، گفت: با توجه به حساسیت موضوع رسیدگی به این پرونده در دستور کار تیم عملیاتی پلیس قرار گرفت.

   

  وی با بیان اینکه ماموران در بررسی‌های تکمیلی دریافتند که «جواد» ساکن «اشکذر» است که در یک کارخانه مشغول به فعالیت است، گفت: ماموران در بررسی‌های بیشتر دریافتند که این فرد در محل سکونت خود اقدام به رمالی و دعانویسی می‌کند.

   

  خالقی افزود: این فرد در منزل خود اقدامات مختلف همچون دعانویسی برای گشایش کارها و بیکار کردن، مهر و محبت‌ورزی و جدایی، باردار شدن، پای‌بند شدن و سایر اعمال خرافی می‌کرده که در قبال در اختیار گذاشتن این دعاها مبالغ زیادی از افراد و مراجعه‌کنندگان دریافت می‌کرد.

   

  رییس پلیس آگاهی یزد با بیان اینکه با هماهنگی قضایی این فرد در مخفی‌گاهش شناسایی و دستگیر شد، گفت: پس از بازرسی از محل زندگی این فرد، مقادیری موادمخدر و نیز آلات و ادوات مربوط به رمالی و نوشته‌جات موهن که برای کلاهبرداری بود، کشف و ضبط شد.

   

  به گفته وی، متهم به همراه پرونده متشکله در اختیار مقام قضایی قرار گرفت.

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/Jxa7v

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *