اشکذر خبر

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124

با وجود فولادآلیاژی و نیروگاه سیکل ترکیبی انتظار جایگاه مطلوب اشکذر در توسعه و عمران داریم

شناسه خبر : 30705 | تاریخ انتشار : : 25 مرداد 1393 - 22:17 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اشکذر، “محمدعلی شاه حسینی” در نشست با مدیرکل امور مالیاتی استان بر لزوم وصول دقیق عوارض آلایندگی این شهرستان تاکید کرد. فرماندار اشکذر خواسته مردم شهرستان مبنی بر شفاف بودن اخذ مالیات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان و هزینه کرد آن در توسعه عمران و […]

نور بخش مدیرکل امور مالیاتی استان  یزد

به گزارش اشکذر نیوز به نقل از روابط عمومی فرمانداری اشکذر، “محمدعلی شاه حسینی” در نشست با مدیرکل امور مالیاتی استان بر لزوم وصول دقیق عوارض آلایندگی این شهرستان تاکید کرد.

فرماندار اشکذر خواسته مردم شهرستان مبنی بر شفاف بودن اخذ مالیات واحدهای تولیدی و صنعتی شهرستان و هزینه کرد آن در توسعه عمران و آبادانی شهرستان را تشریح کرد و گفت: این شهرستان با وجود صنعتی بودن متاسفانه نسبت به سایر شهرستان های همجوار پیشرفت چندانی نداشته است.

این مقام مسئول با انتقاد از نقش کمرنگ شرکت ملی فولادآلیاژی ایران در توسعه و عمرانی شهرستان تصریح کرد: سوالات متعددی توسط مردم این منطقه پیرامون  میزان، نحوه وصول و هزینه کرد مالیات این شرکت بزرگ ملی مطرح شده است که  بنا بر امار موجود سهم این شرکت در توسعه شهرستان بسیار ناچیز بوده است.

“سیدرضا نوربخش” نیز در این نشست به بیان وضعیت شهرستان اشکذر در وصول مالیات  و عوارض شهرداری ها در سال 1392 پرداخت.

مدیرکل امور مالیاتی استان گفت: با وجود شرکت های بزرگی نظیر فولادآلیاژی و نیروگاه سیکل ترکیبی انتظار داریم این شهرستان در توسعه و عمران در جایگاه مطلوب تری باشد.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/ifGu4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
mci
car
ads
farntec
124