• کد خبر: 749
   منتشر کننده: مدیرمسئول (علیرضا عسکری )
    تاریخ انتشار: پنجشنبه 2 خرداد 1392 - 22:32

  به گزارش اشکذر نیوز؛عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هشدار داد: اگر کاندیداهایی که احراز صلاحیت نشده اند از رأی شورای نگهبان تمکین نکنند در دریای خروشان ملت غرق شده و مردم از آن ها عبور خواهند کرد.

  محمد صالح جوکار، عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن قدردانی از شورای نگهبان مبنی بر اعلام به موقع نتایج احراز صلاحیت کاندیدا ها اظهار داشت: کاندید ها باید قانون مدار باشند و اگر به رای شورای نگهبان تمکین نکنند قطعاً پایبندی قانون از آن ها سلب خواهد شد و عدم صلاحیت نامزدی ریاست جمهوری آن ها محرز می شود.

  وی افزود: اگر کاندیدها به رای شورای نگهبان تمکین نکنند در مسیر دشمن قرار گرفته اند و از صف مردم خارج می شوند.

  جوکار با اشاره به غیرقابل قبول دانستن ایجاد ذهنیت در افکار عمومی تأکید کرد: نباید در برهه ای از زمان که کشور به آرامش سیاسی نیاز دارد این آرامش را سلب کنند.

  وی توصیه کرد: خوب است که کاندید های احراز صلاحیت نشده هم در خلق حماسه شرکت کنند و همراهانشان را نیز به حضور در انتخابات تشویق و ترغیب کنند.

  نماینده مردم یزد و صدوق در مجلس هشدار داد: اگر کاندیداهایی که احراز صلاحیت نشده اند از رأی شورای نگهبان تمکین نکنند در دریای خروشان ملت غرق شده و حذف خواهند شد و کسانی که بخواهند با قانون مقابله کنند قطعا با مردم روبرو خواهند شد و مردم از آن ها عبور خواهند کرد و همراهانشان نیز از آن ها دلسرد می شوند.

  عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس به حرف های برخی کاندیدا مبنی بر عدم احراز صلاحیتشان توسط شورای نگهبان و شکایت کردن پیش رهبری اشاره کرد و گفت: مقام معظم رهبری در سخنان خود ملاک عمل را شورای نگهبان دانسته و تصمیمات این شورا را تصمیمات نهایی درنظرگرفتند و لذا معنایی ندارد افراد، رهبری و برخی از مراجع را تحت فشار قرار داده تا تاییدیه خود را بگیرند.
  منبع یزد رسا

  لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/VmuzJ

 • Telegram
 • ارسال نظر :

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  تکمیل کنید *