اشکذر خبر

ساخت و ساز در زمین های با کاربری کشاورزی ممنوع است/نصب المان میدان ورودی اشکذر تا پایان سال

شناسه خبر : 46462 | تاریخ انتشار : : ۱۷ آبان ۱۳۹۴ - ۱۹:۵۳ | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر نیوز، شهردار اشکذر در پایان نماز جمعه این هفته به ارائه گزارش عملکرد شهرداری در چهارماهه اخیر پرداخت و گفت: اولویت اصلی ما بیشتر در بحث زیباسازی و توجه به امکانات رفاهی برای شهروندان بوده است. “مهدی جعفری پور” به ساخت فاز اول پارک بزرگ شهر به وسعت 10 هکتار با پیشرفت فیزیکی 60 درصد در […]

به گزارش اشکذر نیوز، شهردار اشکذر در پایان نماز جمعه این هفته به ارائه گزارش عملکرد شهرداری در چهارماهه اخیر پرداخت و گفت: اولویت اصلی ما بیشتر در بحث زیباسازی و توجه به امکانات رفاهی برای شهروندان بوده است.

“مهدی جعفری پور” به ساخت فاز اول پارک بزرگ شهر به وسعت 10 هکتار با پیشرفت فیزیکی 60 درصد در چهارماهه گذشته اشاره کرد و ادامه داد: احداث پارک بانوان با وسعت 15 هزار مترمربع که تابه‌حال پیشرفت 40 درصدی داشته است از دیگر پروژه‌های در دست اجرا است که امیدواریم تا پایان سال امسال به بهره‌برداری برسد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه خیابان امام خمینی اشکذر  با کمبود فضای سبز روبه‌رو بوده است در قسمت جلوی ساختمان شهرداری و جنب آن ساختمان درمانگاه به مساحت 500 متر فضای سبز در حال احداث است.

شهردار اشکذر ساماندهی روضه الشهدای اشکذر و رضوانشهر،پیگیری و ساخت المان میدان ورودی شهر اشکذر تا پایان سال 94، زیباسازی میدان‌ها، جمع‌آوری زباله‌ها به‌صورت منظم، نصب نیمکت و سطل زباله در سطح شهر، نصب تابلوهای راهنما را از دیگر برنامه‌های شهرداری در این چهارماهه دانست.

وی پیگیری و تصویب طرح جامع شهر اشکذر پس از شش سال، احداث بزرگ‌ترین میدان داخل شهری اشکذر، شروع فاز 3 بلوار دانشگاه  را ازجمله اقدامات عمرانی و زیربنایی شهرداری اشکذر برشمرد.

جعفری پور در  ادامه به ساخت‌وساز در زمین‌های با کاربری کشاورزی اشاره کرد و افزود: علاوه بر این‌که  از واگذاری انشعاب آب ، برق و گاز به زمین‌های ذکرشده جلوگیری می‌شود تخریب بناها ساخته‌شده نیز در به‌صورت جدی در دستور کار است.

وی  به کسانی که قصد خرید ملک‌دارند تاکید کرد: این دسته از افراد قبل از خرید ملک به شهرداری مراجعه کنند و از کاربری ملک اطلاع حاصل کنند تا در ادامه با مشکلی روبه‌رو نشوند.

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/C7J65

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تکمیل کنید *