اشکذر خبر

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec

با رئیس دادگستری و دادستان عمومی انقلاب شهرستان اشکذر دیدار کردند

شناسه خبر : 92220 | تاریخ انتشار : : 02 تیر 1399 - 23:16 | ارسال توسط :

به گزارش اشکذر خبر؛ به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه، سرهنگ هاتفی فرمانده ناحیه، سرهنگ اسلامیان جانشین ناحیه و حجه الاسلام کفاش مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اشکذر با دهقانی زاده ریاست دادگستری و اقبال دادستان شهرستان اشکذر دیدار کردند. در این دیدار کفاش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی، […]

به گزارش اشکذر خبر؛ به مناسبت فرارسیدن هفته قوه قضائیه، سرهنگ هاتفی فرمانده ناحیه، سرهنگ اسلامیان جانشین ناحیه و حجه الاسلام کفاش مسئول دفتر نمایندگی ولی فقیه در ناحیه مقاومت بسیج اشکذر با دهقانی زاده ریاست دادگستری و اقبال دادستان شهرستان اشکذر دیدار کردند.

در این دیدار کفاش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهید بهشتی، بر اهمیت منصب قضاوت در آیات و روایات اشاره کرد.

در ادامه این دیدار هاتفی بر اهمیت امنیت در همه ابعاد آن در جامعه پرداخت و بیان داشت: بسیج و سپاه در این عرصه با فعال کردن گشت های بسیج رضویون، به برقراری امنیت در سطح جامعه در کنار سایر نهادها تلاش میکند.

بنابر این گزارش اقبال دادستان شهرستان اشکذر با بیان اینکه تلاش های بسیج درطول سالیان برکسی پوشیده نیست؛ از فرمانده بسیج خواست تا با همکاری سایر سازمانها و ارگانها به ارتقای امنیت در ابعاد دیگر مانند امنیت اجتماعی، امنیت اقتصادی و… نیز ورود پیدا کنند.

در پایان این دیدار دهقانی زاده رئیس دادگستری شهرستان اشکذر ضمن بیان اینکه بسیج به عنوان یکی از ضابطین قضائی محسوب می شود بر فعالیت در تمامی عرصه ها در چارچوب قوانین تاکید کرد و اظهار داشت: از فعالیت های بسیج حمایت های قضائی را در چارچوب قوانین به عمل می آورند.

 

لینک کوتاه : https://ashkezarnews.ir/TZpdz

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تکمیل کنید *

تبلیغات
iau
kilinik
ads
car
farntec